Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Hogyan viselkedtek ha...

Lányok. Hogyan viselkedtek ha pl egy idegen fiú a buszon tetszik? Nézni szoktátok? és hogyan szoktatok viselkedni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:
visdelkedés alatt Reakciót értek :) válaszokat köszi :) és am a busz az csak egy helyszíni példa..De akár lehet utca is vagy akár park :)
2015. máj. 13. 23:59
 2/5 anonim válasza:
100%

Buszon, ha az én korosztályom, rámosolygok, megkérdezem, mellé ülhetek e, vagy valami... :)

Vagyis, fejben ezt képzelem el, de ahogy magamat ismerem, csak ránézegetnék, és ha rajtakap, (ezt csinálom, ha "elpirulok") elmosolyodom,és elkapom a tekintetem... :D

(Flörtkirálynő)

2015. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

legalább te írtál és köszi a választ :)

Sokat segítettél. Mások annyira sem voltak képesek, hogy odaírják, hogy bocsi nem értjük a kérdést :)

2015. máj. 14. 21:59
 4/5 anonim válasza:
Velem egy parszor megesett ez forditott helyzetben is. :D En nem megyek oda hozzajuk, csak probalok minel tobbet ranezni, idonkent szemezgetni egy kicsit
2016. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pl. Rá mosolygok és megpróbálok a közelébe lenni vagy mellé leülni és szóba elegyedni 17/L
2017. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!