Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire faj a szuzesseg...

Mennyire faj a szuzesseg elvesztese, ha a legnagyobb meretu (OB) tampont hasznalom, ujjazni is szoktam magam 1ujjal neha kettovel?

Figyelt kérdés
Igy azert annyira nem fog fajni? 17éves lány vagyok.

2019. aug. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem lehet megválaszolni, sok mindentől függ, meg mindenkinél más.
2019. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Nem kell mindent elhinni, amit leírnak, csak elrettentés a célja egyeseknek.
2019. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%
Van akinek faj,van aki megsem erzi.Nem tudni elore.
2019. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Ez azon múlik hogy mennyire izgat fel a partnered.
2019. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Én is így voltam. Ujjazni tudtam magam, ment a tampon is. De az első behatolás pokoli volt. Pedig rendesen felizgatott.
2019. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

En is a legnagyobb tampont hasznaltam, es nekem egyaltalan nem fajt, egy kicsit se, meg nem is vereztem.

De teljesen mas erzes volt, mint amire szamitottam. (sokkal jobb) En amugy 18 voltam, szoval mar elegge kiehezett es kivancsi, ezert nem paraztam, ami biztos sokat segitett.

Es a legjobb baratnom is nagyon hasonlo elmenyekrol szamolt be, kb. 2 honappal elottem. Ugyhogy nem mindenkinek fajdalmas, ne izgulj.

2019. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!