Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Tényleg...

Most mit csináljak? Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vesztettem el a szüzességemet a pasimmal.(Utána a bban a hónapban néhányszor még volt sex) Egy hete tűnt fel, hogy még sose késett ennyit a ciklusom. Vettünk a barátnőmmel egy terhességi tesztet és pozitív volt! Védekeztünk: gumi (Durex), és fogamzásgátló tablettát is szedtem, ahogy az orvos előírta. Attól féltem, hogy kiszakadt, ezért még 72 órásit is vettem be. Most tényleg terhes lettem?
2010. júl. 12. 19:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
amarha,ennél jobban nemis védekezhettetek volna,no para,1% az esélye h terhes vagy,a terhességi tesztek soxor rossz adatokat mutatnak,biztosat csak orvos tud mondani neked,ha tényleg tudni akarod akkor ne fáraszd magad terhességi tesztekkel,irány a nőgyógyász ő biztosat tud mondani :)))
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
volt olyan hogy tévedett a teszt, semmit nem akartam a véletlenre bízni, ezért védekeztem majdnem minden nálam lehetséges dologgal
2010. júl. 12. 20:00
 3/38 anonim ***** válasza:
ha ez nem fake, akkor sürgősen menj orovoshoz... 3 hónapja késik????
2010. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
nyilván kamu a kérdés, ennyire nem védekezik senki.
2010. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
első hsz-elő vagyok..jól értem h most vetted be a 72 órási esemény utáni tablettát?? mikor szexeltetek utoljára???
2010. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek a nőgyógyászhoz. Ha terhes vagyok nem tudom mi lesz... Nem állok készen egy gyerek felnevelésére egyenlőre. Nagyon félek.:(
2010. júl. 12. 20:02
 7/38 anonim ***** válasza:
az igaz, hogy a tesztek tévednek. viszont egyáltalán nem sokszor, de ha igen, akkor negatív eredményben. ha pozitívat mutat, akkor abban szinte sosem téved.
2010. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapja szexeltünk utoljára, és igen, én védekezek csak ennyire, mert marhára nem akartam gyereket, 19 évesen, képzeljétek!!
2010. júl. 12. 20:03
 9/38 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

majd holnap írd meg, hogy mi volt a nőgyógyásznál...

2010. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
És nem most vettem be a 72 órásit, hanem miután sexeltünk, kiváltottam a gyógyszerésznőtől.
2010. júl. 12. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!