Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki hány évesen vesztette el a...

Ki hány évesen vesztette el a szüzességét, lányok? Mennyi ideje ismertétek a partnert? Megbántátok utólag vagy nem? Szerelem megvolt kölcsönös?

Figyelt kérdés
Megbánnám szerintetek h 19 évesen olyannal veszíteném el akit én nagyon szeretek de ő nem viszonozza? Még mindig jobb mintha úgy lenne hogy a pasi szerelmes belém de én nem belé, nem? Jobb túlesni a keresztségen h később könnyebb legyen az ismerkedés?
2019. nov. 13. 13:01
 1/7 anonim válasza:
61%
19 voltam, egy olyan csajjal akit egyáltalán nem szerettem. (Ő 16 volt). Szerintem szebb élmény lehetett volna ha úgy vesztem el hogy nagy a szerelem, de nem bántam meg mert aki és amilyen most vagyok ahhoz ezek a döntések is kellettek, és a mostani életem stabil alapokon nyugszik.
2019. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Kapcsolatban veszítettem el 22 évesen ,volt szerelem részemről. Azt bánom ,hogy nem vettem észre a jeleket ,hogy neki is csak egy időtöltés voltam és nem gondolja komolyan velem.
2019. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%
19 évesen az első párommal, szerelmeből voltunk együtt, nem változtatnék rajta.
2019. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%

Én 15 évesen, fél éve voltunk együtt.

22/L

2019. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak itt olyan lányok, akik ismerkednének velem?... 23/F
2019. nov. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 20 évesen, 2 hónap ismeretség és 1 hónap járás után feküdtem le a barátommal, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. :)


Kérdező, ha nem viszonozza, szerintem nem érdemes, ki tudja, hogy csinálná, lehet nem figyelne oda rád.. szerintem várj még.. :) Nem ér annyit, várj a megfelelőre!

2019. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hatos!

Én is egy olyan fiúval szeretném elveszteni aki szeret engem,de sajnos olyan nincs és félek hogy sose lesz.

Már nem tudom mi csináljak fízesek valakinek ,hogy velem legyen és szeresen vagy már nem tudom.

26 éves lány vagyok menyit várjak még ,hogy szeresen végre valaki és ne csak meg dugni akarjon hanem velem lenni.

Igen ,igaza van várj olyanra aki szeret ,de ez nem mindenkinek jön össze néz én 26 éve várok arra legyen valaki aki szeret,de nincs mert egy fiú se szeret max csak azt akarja.

És en egy olyan fiúval szeretném elveszteni aki szeret és odafigyel rám ,de kezdem azt hinni ilyet csak akot kapok ha keményen bele nyulok a zsebembe.

Sajnos nincs sok pénzem bár csak gazdag lennék mert akor találnák olyan fiút akinek megvehetném a szeretét mert másképp nem fogok olyat találni aki szeret.

2020. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!