Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj az annyira, hogy...

Miért fáj az annyira, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves férfiként... Ez jelenleg az életben a legnagyobb problémám, és annyira zavar hogy lassan belepusztulok.


De elsősorban nem is ez zavar, hanem az, hogy még párkapcsolatom sem volt.


És ha meglátok mondjuk egy ismerős lányt, aki tetszik nekem, és más férfival megy kézen fogva az utcán, akkor szó szerint rosszul leszek általában, legszívesebben elbőgném magamat...


2020. febr. 2. 20:59
 1/6 anonim válasza:
27%
Keress egy prostit - na jó, ne a legalját - és máris megoldódik a problémád!
2020. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Külsőre milyen szinten állsz?
2020. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Beszarok
2020. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
gondolkozz hogy ez miért van. azért ez nem egy áltagos dolog hogy 25 évesen még nem volt kapcsolatod. nyitott vagy? szeretsz bezsélgetni? eljársz otthonról? adsz magadra?
2020. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Velem is ez van. Mi a lúzer kategória vagyunk, ha tetszik, ha nem. Se nem vagyunk jóképűek se nem vagyunk magabiztosak. Lúzerek vagyunk. A társadalom megvet minket, kiközösítenek, mert tudják, érzik ösztönösen akinek nincs párja azzal valami van. Valami nem stimmel nála. Ha megfigyeled mindenhol kinézik azt akinek nincs párja. Igy működik az ember.

Tudod meg is értem, aki nem képes megküzdeni egy nőéért az ezt is érdemli, az állatok levívják maguk közt. E,bereknél sincsen ez másképp.

2020. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5, hát, nem tudom mennyi ilyen ember van, de az is tuti fix, hogy ha az exemet kéne pontoznom egy 10-es skálán, akkor 10/2,de ha most valaki írja, hogy jajj azért írod, mert dobott. Nem,nem így van, amikor kapcsolatban voltam vele akkor is ezt gondoltam, de learom, hogy mijen az ember kinézete. És igen, kömyvmoly volt, fura volt, lusta (semmit nem akart emelgetni) és még alacsony is. De, nem érdekelt akkor sem és most sem.

Kérdésedre válaszolván kérdező, csak annyit tudok mondani, hogy ha akáregy pocit is küzdesz az ellenkező nem felé, akkor biztos neked is van esélyed, nem csak a külső számít (azért ismerje az alap higiénésdolgokat az illető) és, ha jó a dumád, de nincs meg a "megfelelő" külső akkor is nagy esélyed van akár társkeresőn vagy bulin és hasonló helyeken is.

2020. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!