Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok milyen volt nektek az...

Lányok milyen volt nektek az első szex? Én már nagyon szeretném azt érzem de mikor ott vagyunk hogy lehetne akkor nem megy.

Figyelt kérdés

Van barátom itt szokott aludni nálam ő megerti hogy még nem akarom de látom rajta ez nem jó neki.

Nem tudom én sem mit akarok mert mikor így vele vagyok egesznap valamit csinálunk kívánom őt akarnám. És mikor kettesben vagyunk nem megy félek fájni fog.


2020. ápr. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon fájt az első. Aztán egyre kevésbé, és úgy 2-3 hónap után már inkább jó volt, mint rossz. 20/L
2020. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Elsőre nem ment. Egyszerűen nem ment be

Legközelebb okosabbak voltunk, ujjazás után próbálkoztunk. Ha két újjá befér, akkor jó eséllyel a farka is. Nekem amúgy nem fájt, nem is véreztem. De nagy élvezetet nem nyújtott az első :D

2020. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%

Szerintem ne rögtön a behatolással kezdjétek, hanem amit a második is mondott, ha ott szokott aludni amúgy is, akkor ismerkedjetek egymás testével, kézzel-szájjal izgassátok egymást, megszokod te is az érzést, hogy valaki intim területen hozzád ér, és a szituáció sem lesz olyan idegen, hogy őt látod felizgatva.


Aztán amikor már ez megy, meg vannak sikerélmények, akkor lehet továbblépni szerintem a pettingről a behatolós szexre.


Nekem egyébként nem volt kellemetlen egyáltalán az első szex. Nagyon sokáig izgatott előtte a pasi, vagy egy órán keresztül nyalt, ujjazott, óvatosan tágított, és mire behatolt, kábé csak 1-2 percig éreztem kicsit fájdalmasnak, de nem volt nagyon durva egyáltalán, ha szorulással próbálsz kakilni, az sokkal jobban fáj ennél (bocs a csúnya hasonlatért, de tényleg). Óvatos volt, centiről-centire haladt, így elég könnyedén meg tudtam szokni, és mondom, 1-2 perc elteltével már kicsit se fájt, csak furcsa volt. Elélvezni nem élveztem el tőle, de nem is ez volt a cél alapvetően, nem görcsöltem rá a kérdésre, örültem neki, hogy végre szexelek :D Nekem nagyjából a 3. szexem környékén jött az első orgazmusom, szóval nem kellett feltétlenül sokat várni arra, hogy élvezzem a szexet, ez mindenkinél más. Sokat segít, ha a partner tapasztalt és türelmes, ez igaz. De attól még akárhogy is, hatalmas élmény azzal a sráccal, akit szeretsz és akire vágysz, ilyesmit átélni, függetlenül a fájdalom mértékétől.

2020. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első szex nagyon fájt. Először 1-2 percig. Utána jó lett. 1 óráig ujjazott, kézzel-szájjal nyaltunk, nyaltuk egymás nemi szervét, egész testét. Utána dugott. Lassan hatolt be, a farka nagy volt, vitte a spermát. Először óvszerrel próbáltuk, a 2.szexnél viszont óvszer nélkül. Akkor lettem terhes. Most a 8. hónapban vagyok.
2021. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!