Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt muszáj leírnom. Vélemény?

Ezt muszáj leírnom. Vélemény?

Figyelt kérdés

Majdnem elvesztettem a szüzességem az egykori barátommal. Az ok, amiért mégse akartam lefeküdni vele az az, hogy nem volt gumi kéznél. De ha lett volna se hiszem, hogy belementem volna, valahogy éreztem, hogy nem ő az, akivel el kéne veszítenem. Igazából ő berakta az ujját, én meg orálisan akartam kielégíteni. De egyszerűen amint megláttam a férfiasságát, hát huhha. Először is iszonyú kicsi volt, kb 8 centi. (Mereven, a heréket nem beleszámítva) Ami azért lassan 17 évesen elég cink szerintem. Plusz még szőrös is volt, de az az igénytelen ami már szinte sövény. És folyamatosan hullott és belement a számba és majdnem megfulladtam.

Igazából ennyi, azóta undorodom magamtól, hogy ezt csináltam és folyamatosan bennem van, hogy a kövi is ilyen lesz



2020. máj. 20. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt csinálsz amit jónak látsz.
2020. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Lesz még jobb is, ne izgulj.
2020. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
97%
Borotválni kell! Optikailag is segít,nagyobbnak tűnik :D
2020. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano válasza:
16%
Most ezzel leírod, hogy milyen igénytelen vagy én ezt veszem ki az írásodból. Gyakorlatilag magadat minősíted tiszta negatívba nem is kell ide komment, aki még jobban lehúzna.
2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A vélemény: előfordul néha ilyen, a férfiak többségének (80%) viszont 13-16 cm-s átlag közé esik a péniszmérete.

Ami a legelgondolkodtatóbb hogy nem volt nála óvszer, pfff… mintha katona fegyver nélkül indulna csatába. Tipp: dobj be te is egy csomival a táskádba, lehet legközelebb életed nagy szerelmével terveznéd de a nagy izgalomban véletlenül a másik nadrágjában/kabátjában felejti.

2020. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merek óvszert venni :S Félek hogy úgymond megvetnek, mert még nem vagyok 18, de még csak nem is nézek ki annyinak :(
2020. máj. 20. 17:16
 7/9 anonim válasza:
100%
Óvszert már bárhol lehet venni, nagyobb áruházakban is. Senki nem fog vele foglalkozni.
2020. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ovszert adnak simán 18 alatt. Az nincs korhoz kötve, nem alkohol.
2020. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Dolgoztam kasszásként diákmelóban. Fizetett már nálam 12 körüli lány óvszert is. Az, hogy magának veszi vagy a nővérének, barátnőjének vagy kíváncsi hogy néz ki, mi az oka, hidd el senki se kíváncsi. Az óvszer is olyan termék mint egy kifli vagy dezodor. Szóvatenni senki nem fogja és ki fognak szolgálni. Ha az eladó fejében bármi megfordul az őt minősíti. Ez nem fog előfirdulni, így ne paráz rá.
2020. máj. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!