Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az első szex?

Nagyon fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2007. márc. 17. 17:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
84%
en csak 1szer probaltam!!!!!!!5perig sem tartott!!!!!fajt en megijettem es a pasimmal ugy dontottuk meg hagyuk a dolgot!!!!!!!!!
2008. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim válasza:
91%

ez attól függ, hogy mennyire vagy rá felkészülve, mennyire szeretnéd és hogy a srác elég időt hagy-e neked meg hogy gyengéd-e?

nekem a legelső alkalom nagyon fájt, ezért abba kellett hagyjuk, de következő alkalommal sokkal több időt hagytunk az előjátékra és akkor már nagyon jó volt, habár az elején fájt és kellett egy kis idő, amíg megszoktam.

2008. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
78%

én még szűz srác vagyok de a barátnőmmel már meg akarjuk oldani a dolgot de félek attúl hogy hamar elsül a tüzijátékés oda minden

szerintetek mit tegyek ho ne süljek fel (vagy el)a csajom előtt??

2008. júl. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
91%
hat szerintem nyugodtan kell csinalni mindent es akkor minden szuper lesz:) bizzattok egymasba es akkor jo lesz:)
2008. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom,lehet,ogy embere valogatja,de nekem nagyon-nagyon fajt...es meg nem is tortent meg.egy fel eve vagyunk egyutt a baratommal,es kb a negyedik honaptol kezdett felmerulni nalunk ez a kerdes es probalokoztunk is mar egy parszor.Ahogy egy kicsit becsuszott mar iszonyuan fajt es nem birtam tovabb es elhuztam magamat...o ezt megerteti es var.Mindig azzal biztot,hogy varunk meg,ha kell.
2008. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
96%
annyit éreztem, mint egy tűszúrás, nem vészes
2009. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim válasza:
97%

nekem egyáltalán nem fájt...

a barátom elötte jól felizgatott és nagyon benedvesedtem...

egy kicsit se fájt...

sőt csodálatos érzés és élmény volt

2009. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
84%
én 23 éves vagyok,és még nem került rá sor,voltak pasijaim,de 1 sem komoly,és csak azért,hogy túl legyek rajta,egyikkel sem tettem meg,de most azt hiszem megtaláltam azt,akinek szívesen oda fogom adni magam,de én is nagyon félek,hogy fájni fog,meg nem passzolok "úgy" hozzá,mindíg hallok ezt-azt,hogy nagyon fáj,meg olyat is,hogy nem fáj.hát nem tudom...félek,az tuti,azt mondta vár,ameddig kell,de egyszer meg kell tennem,mert szeretem nagyon,és elég gáz 23 évesen szűznek lenni-mások szerint,szerintem nem,mert miért baj az,hogy nem adtam magam oda akár kinek?!
2009. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
74%

Kedves 17 éves lány!

nem kellett volna felvágnod az ereidet,mert sokan vannak olyasmi helyzetben,az én apám alkoholista,13 éves koromig az ágyba vizeltem,nem pasiztam,most 23 éves vagyok,más már ilyenkor gyereket nevel,de én még nem is szexeltem,most van párom,asszem az igazi,mert eddig akik voltak mind elhagyott amiatt,hogy nem feküdtem le velük,nekem közel sincs olyan nagy problémám,mint neked,de hidd el,megértelek,és ha akarod leszek a legjobb barátnőd,mert nekem sincs egy sem,akivel csajos dolgokról beszélhetnék,anyám van,de neki megvan a saját gondja,nem baj,ha nem találkozunk,itt a net,ha elolvastad,írj ide,és kitaláljuk hogyan léphetünk kapcsolatba

2009. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
95%

Sokmindentől függ, hogy fáj e vagy nem és nem csak a pasidtól...amikor én feküdtem le először a barátommal, akármennyire lehettem nedves...akármennyire lehetett figyelmes és gyengéd, akkor is fájt, viszont tényleg csak egy kis ideig és utána már nem is arra figyeltem, nem volt semmi gond.

És mielőtt megtörtént a dolog, nem gondolkodtam rajta, hogy fog e fájni, vagy nem, csak Rá koncentráltam.

Szóval a fájdalom ellenére, nekem nagyon is jó, és emlékezetes volt az első alkalom. :)

(A többi meg mégjobb:P)

2009. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!