Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha véreztem akkor már biztos,...

Ha véreztem akkor már biztos, hogy átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt az első.Nagyon fájt és eléggé vérzett, még ma is vérzik egy kicsit.Az egész csak öt percig tartott, mert nem bírtam tovább és a vérzés is elég zavaró volt.Akkor ez most azt jelenti, hogy átszkadt?És ha igen teljesen?És másodszorra is ennyire fog fájni és vérezni?
2010. okt. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

elég valószínű h átszakadt

szerintem még elé fordulhat h máskor is fogsz vérezni mert sokan véreznek a 2. meg 3. alkalommal is de ez nem biztos. lehet fájni fog a következő is de szerintem nem annyira mint az első

tudod ezekre a kérdésekre mi nem igazán tudhatjuk a választ de azért remélem h segítettem vmit:D

2010. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sz.tem ennyi volt, de mindenkinél más, nekem nem fájt és nem is véreztem, csak furcsa érzés volt.De sz.tem attól is függ hány éves vagy.
2010. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.16 vagyok.
2010. okt. 17. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt első? Ha behatolás akkor nyilván átszakadt másképp nem vérzik.Akkor nem fog vérezni ha begyógyul. Kamillával lehet mosogatni. Ha túl durva és gyors a behatolás akkor jobban repedhet mint a szükséges.
2010. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mosogatni?
2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan átszakadt.Én nem véreztem az elsőnél csak rohadtul fájt és még jó pár alaklommal fájt, annyira szűk voltam hogy nehezen tudta betenni.De most már végre nem fájt csak az elején kicsit, azután már nem, de most véreztem is de csak 1-2 cseppet maximum.Szóval ez egyénenként változó.
2010. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!