Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én dramatizálom túl vagy...

Én dramatizálom túl vagy mások szerint is hatalmas bunkóság ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel elmentünk egy kicsit az uszodába,hogy ússzunk, és én pedig előtte elmentem wc-re és miután kijöttem,kérdeztem a barátnőmtől,hogy ő nem megy el wc-re.Erre ő azt mondta,hogy nem,ő a vízben szokott pisilni :S Nem vagyok tisztaságmániás,de szerintem ez nagyon nagy bunkóság másokra nézve.Szerintetek is?
2010. dec. 29. 13:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Most veszem észre,hogy nem ide kellett volna xD.Bocsi.
2010. dec. 29. 13:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is bunkósság ilyet csinálni!Ezt meg is mondtam volna a barátnődnek,és azt ,hogy ez volt az utolsó alkalom,hogy eljöttem vele úszni..Az uszoda vize nem azért van ott,hogy mindenki belepisáljon!Én tuti nem úsznék vele többet..
2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fúj.
2010. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,mondtam is neki,hogy ne csinálja,mert valaki elkaphat valamiit(bár kicsi az esélye),de ő erre csak azt mondta,hogy ne legyek már ennyire tisztaságmániás.Azóta nem beszélek vele,a számát tiltólistára tettem a telefonomon,msn-en tiltottam meg ilyenek.
2010. dec. 29. 13:52
 5/10 A kérdező kommentje:
És nem értem,hogy miért vagyok tisztaságmániás.:S
2010. dec. 29. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is járok rendszeresen napi szinten úszni.HA megtudnám,hogy a barátnőm belepisil a vízbe,és teljesen kibuknék,és meg is mondanám neki a nem tetszésemet.Sőt azt is mondanám neki,hogy a pofátlansága miatt én is pofátlan leszek vele szemben.Szólnék az uszodában,hogy X.Y. rendszeresen WC-nek használja az uszoda vizét..Ezért ki is zárhatják..Figyelmeztetném,hogyha megteszi akkor a suliban,a szülei is tudni fogják,mert elmondanám..

Itt nem tisztaságmániás az ember,hanem undort vált ki.Nem örülnék ha tudnám,hogy a mellettem úszó lánynak a pisijében úszkálok (mégha jó klóros a víz)

2010. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ő szeret hugyos vízben úszni? De undorító! :O
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem volna, h miért nem az ugródeszkáról :)
2010. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sokan ezt csinálják és normális dolognak számít már szinte emiatt... Amúgy meg nem találsz olyan uszodát vagy strandot ahol nem csinálnak ilyet.. Én beletörödtem és nem zavar. Amúgy is a víz több mint amit ök belecsinálnak így felhigítja és nem számít semmit.
2010. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azóta nem beszélek vele,a számát tiltólistára tettem a telefonomon,msn-en tiltottam meg ilyenek."


Azért ez már durva kedves kérdező, vagy nem gondolod annak?

Szerinted hányan bele brunyálnak még a medencébe rajta kívül??? :)

Elárulom, sokan. Mégse lesz tőle baja senkinek sem, mivel elég klórozott minden uszoda vize. Ezzel nem azt mondom, h támogatom az ilyen eseteket, de akárhogy is nézzük nem lehet kizárni az előfordulását (ha csak nem színeződik el a medence vize közvetlen az incidens után).


29/F

2012. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!