Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor érdemes elveszteni a...

Ismeretlenszerelmes kérdése:

Mikor érdemes elveszteni a szüzeséget? Kb hányévesen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Az "érdemes" szó odavágott rendesen.


Én megmondom neked mikor érdemes. Legkésőbb 10 éves korban, mikor még védekezés nélkül is tuti hogy senki nem fog teherbe esni tőle.


Hogy mikor ajánlatos? Nos, úgy 50 éves kor előtt mindenképp, akkor már kicsit noszogatni kell, hogy felálljon.

2011. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lujzi cica válasza:
Vámpírként :P akkor már nem lehetsz terhet a szex után ha nem védekezel.
2011. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
olyan nincs,hogy érdemes. a legnormálisabb talán 16 éves korban van,ettől a kortól kezdve nem korai. van aki korábban teszi meg,ha tényleg szerelmes akkor azt mondom oké. de senkit nem hajt a tatár,semmi nem lesz vele,hogy ha nem veszti el,így az sem baj,ha 28 évesen történik meg először. lényeg,hogy Te késznek érezd rá magad,és olyan legyen a partnered,akiben megbízol és szeretitek egymást.
2011. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


ez jó volt :D


16 évesen már nem korai?:P sztem meg igen :D 17 .. ott már talán tényleg be nőtt a feje lágya de még mindig nem biztos


19F

2011. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen...de ezt csak azért mondom, mert én 19 voltam akkor, hehhe! :D
2011. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Nincs korhoz kötve. Akkor jó elveszíteni, mikor olyannal vagy együtt, akivel fülig szerelmesek vagytok egymásba, bíztok egymásban, mindennél jobban szereted, bármit megtennél ért, képes lennél leélni vele az életed, és akkor sem bánod meg, hogy neki adtad a szüzességed, ha végül mégis úgy alakul, hogy nem maradtok együtt. Szerintem a szeretkezés nem lehet igazán jó azzal, akibe nem vagy szívből szerelmes, akinek nem súghatod menet közben a fülébe, hogy "Szeretlek". Nekem az elsőnél a fülembe súgta ezt a barátom, és életem egyik legcsodálatosabb piallanata volt, még úgy is, hogy eléggé fájt. De azóta is Vele vagyok (3 éve vagyunk együtt), és remélem, hogy Ő lesz az egyetlen férfi az életemben. 20/L
2011. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

amikor érettnek, késznek, és elég szerelmesnek, valamint felelősségteljesnek, gumival és/vagy tabival felszereltnek, higiénikusnak, szekszinek, és elég ideje együtt járónak érzed magad a szerelmeddel:D na, ez így:D

(én 15 éves kor alatt ellenzem:D)

22/l

2011. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Holnap hány éves leszel? Gyere el hozzám és megba... megbeszéljük! ) ;)



Viccet férretéve (mármint vicc ha nem érdekel :) de ha érdekel akkor komolyan mondtam :) )

A kérdésed egy marhaság!


A szüzesség elvesztését két dolog befolyásolja:


Vágysz rá / nem vágysz rá

Van alkalmas partner / nincs alkalmas partner

Valamint ezek lineáris kombinációi!


Ne hagyd hogy megmondják mikor! Se azt hogy kivel!!! Ezt neked kell érezned!


NEm azzal akit szeretsz! Hanem azzal akit kívánsz! Akit kívánsz, persze még szeretheted, de a szex vágyból jön és nem szeretetből!!!


Akárki próbálja megetetni veled az idealista tinimaszlagot az igaziról, meg a majd ha elmúltál x éves,... Könyörgöm, NE EDD MEG!!!


13-14 éves korig azért még gyerek vagy, és bár én általános 6-7.ben boldogan feküdtem volna le a technika vagy az angoltanárnőmmel úgy hogy azt sem tudtam mi fán terem a szex, még gyerek vagy! Ezt azért vedd figyelembe!

2011. jan. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

tegnap 22:36


Ne mondj már hülyeséget!!!


Na pont ez az amit nem szabad megtenni! Mármint hogy szerelemből szexelsz, mert megteszed a másik kedvéért, holott nem is biztos hogy te magad akarod!


Vágy!!! és nem Szerelem!!!!

2011. jan. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:35


Ne haragudj, de nem értek Veled egyet. Én például megcsókolni is képtelen vagyok olyat, aki iránt nem érzek semmit. Szeretkezni pedig semmiképp nem tudnék olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. A szüzességem elvesztéséhez pedig 16 évesen is fiatalnak éreztem magam, pedig már másfél éve jártam egy fiúval, akibe szerelmes voltam. A mostani barátommal utána jöttem össze, sokkal szerelmesebbnek érzem magam, és még így is 1 év kellett, hogy odaadjam neki a szüzességem. Nem azért, mert testileg nem vágytam rá, mert akkor már az 1. együtt töltött estén megtörtént volna a dolog. Egyszerűen lelkileg nem voltam rá kész. De aztán megtörtént, és azóta is MINDIG csak azt érzem szeretkezés közben, hogy mennyire szerelmes vagyok, és hogy a szeretkezés a hab a tortán a kapcsolatunkban. A barátom ugyanígy van ezzel, sok lányt megkaphatott volna, eddig mégis csak 2-vel feküdt le, akikbe szerelmes volt, ebből én vagyok a 2., és 3 éve én vagyok mellette... Nem is értem, hogy lehet igazán jó egy szeretkezés anélkül, hogy ismernéd a partner minden rezdülését, hogy teljes szívedből akarnád Őt boldoggá tenni, hogy nem érzed a túláradó szerelmet minden mozdulatban. Szerintem ahhoz, hogy valakinek úgy add a szüzességed, hogy az igazán emlékezetes és jó élmény maradjon, kellenek a mély érzelmek. 20/L

2011. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!