Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki veszítette el nyitott...

Ki veszítette el nyitott kapcsolatban (egy exével) /vagy egy éjszakás kaland során? És aki igen megbánta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:35
 1/8 anonim válasza:
én igen... nem bántam meg, mert már nem voltam annyira szerelmes bele...
2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mármint a szüzességemet? Én egy szexkapcsolat során vesztettem el, mondjuk úgy, hogy nem jártam a lánnyal, de nem is csak 1 éjszakáig tartott a viszony, hanem kb. 4-5. :-)


Amúgy mit jelentsen az, hogy "exével"? Vki járt vkivel, s akkor nem feküdtek le, de miután szakítottak, igen?

2011. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Hogy mondjuk szerelmesek voltatok, de elmúlt, és utána lefeküdtetek. Így értem.
2011. jan. 22. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
nem bántam meg
2011. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2,5 hete szakítottam a barátommal, három hónapos kapcsolat után. És hát...jól jönne a szex.Megmagyarázhatatlan, mert mindenki arról papol az igazira tartogassam. De én bele akarom vetni magam.
2011. jan. 22. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Akkor hajrá! Ha vonzódsz hozzá és szereted, akkor ne akadályozzon semmi és senki!
2011. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
Személy szerint fiú vagyok, és egyéjszakásban veszítettem el. Nem volt olyan rossz, csak azt bánom hogy nem csinálhattam többször :)
2011. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%
Én 16éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem. A srác akkor töltötte be a 18at és kb 1éve ismertük egymást. Sosem voltunk együtt, tudtuk, hogy az nem lenne egy jó kapcsolat (had ne menjek bele az okokba), de mind a ketten nagyon vonzódtunk egymáshoz szexuálisan. Én ráadásul nagyon szerelmes voltam belé, és tudtam, hogy vele szeretném elveszteni a szüzességem:) Nagyon vigyázott rám, és nagyon szépre megcsinálta nekem azt az estét, nem bántam meg azóta sem:)
2011. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!