Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjaztam a barátnőmet még...

Ujjaztam a barátnőmet még régen és akkor nem éreztem semmit arra hogy ott lenne valami akkor ő már nem volt szűz vagy beljebb volt a szűzhártyája?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya nem egy olyan valami, amit csak úgy ki lehet tapintani. Főleg neked nem, mert azt sem tudod mit és hol kell keresni. De nem ez a lényeg. A hártyán van egy nyílás, ahol távoznak a különböző váladékok, vér stb. Sok szűz még tampont is tud használni. Tehát ez a nyílás lehet kisebb vagy nagyobb, és a hártya is lehet rugalmas vagy rugalmatlanabb. Simán lehet, hogy egy szűz lányt megujjazol és az attól még fizikailag szűz marad. Egyszerűbb megkérdezni a lányt, hogy volt-e már fiúval. Igazából úgy is ez a döntő nem a hártya volta.
2011. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Érdekes hogy megujjaztad de azt nem tudod volt-e már fiúval :D

A szűzhártya meg kiszakadhat tampontól masztizástól is...

Az a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle :D

Ha együtt vagytok nem kínos kérdés ez....pláne ha már ujjaztad is :)

2011. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!