Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért nincs orgazmusom?

Mért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
18leszek, már nem vagyok szűz...látom hogy másoknak az van hogy pasival nem tudnak de én magamban sem.
2011. ápr. 10. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán, mert vágysz rá. Ha szex közben azon filózol, h most vajon lesz vagy nem, akkor tuti, hogy nem lesz. Majd idővel kialakul nyugi.
2011. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Masztiz sokat, ismerd meg a testedet, ha újjal nem megy, akkor rezgős vibrátorral, amiből több fajta is van.

A párod meg azért van, hogy kényeztessen, de ha te sem tudod, hogy mi lenne a legjobb neked, akkor ő sem fogja kitalálni.

2011. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs párom. nincs kedvem magamhoz sem nyúlni, unalmasnak találom..
2011. ápr. 10. 20:15
 4/7 anonim válasza:
ez aztán az életkedv hallod!18 évesen ilyet írni..sztem soha többet ne is gondolj a szexre....nem is olyan jó az ..:)
2011. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én szívesen csinálok neked!
2011. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetseges,hogy a fiu aki elvette a szuzesseged,nem figyelt elegge oda rad es mostmar nem vagy oda a sexert.

Vagy pedig epp az h nem erezted az orgazmust es azert nem vagy oda erte.

Esetleg irj privatot es ha van kedved,megprobalok segiteni neten keresztul :P

2011. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz, ha eljön az ideje. Nem mindenki egyforma.
2011. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!