Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esély rá, hogy egy huszoné...

Van esély rá, hogy egy huszonéves szűz pasi találjon magának egy hasonló korú nőt?

Figyelt kérdés
Kicsit félénk vagyok, ezért nem jön össze, talán neten kéne ismerkednem, nem is tudom... Szeretném úgy megélni a szexet, hogy valaki tényleg szeret és én is őt, de erre egyre kevesebb esélyt látok, és a szüzesség gondolata is egyre nyomasztóbb, mert azt jelenti nem vagyok elég jó.
2011. ápr. 21. 11:34
 1/9 anonim válasza:
mármint szüzet?vagy csak nőt?
2011. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kétlem, hogy mindezt azt jelentené, hogy nem vagy elég jó. Kissé kritikus vagy önmagaddal szemben. Ez csak azt jelenti, hogy te se találtad még meg a megfelelő partnert - és hidd el, a normálisabb lányok is jobban megbecsülik az olyanokat, mint te, mint akik túlságosan rámenősek, és a tizedik perc után már legszívesebben a hálószoba felé cipelné őket.

Az ismerkedéssel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy próbálkozhatsz neten is, élőben is, a lényeg, hogy mozdulj ki otthonról. Meglátod, össze fog ez jönni, csak ne akard görcsösen :)

2011. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőt.
2011. ápr. 21. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:

én barátom 23 évesen talált engem (20 éves), és ráadásul mindketten szüzek vagyunk, és egyikünk se gondolta a másikról, amikor összejöttünk XD hát volt meglepetés...

szóval van ilyen, ha két ember szereti egymást, akkor nem számít szüzesség meg ilyenek

2011. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon csúnya, akkor van.
2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Van rá esély, nem is kevés. Csak nyitott szemmel kell járni és kitartónak kell lenni. Én 26 vagyok, és több, mint egy éve találtam meg az igazit. Ő nekem az első, és idén megkértem a kezét.
2011. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22 éves fiatalemberke vagyok. Nekem sem volt nemi kapcsolatom eddig. Noha megtehettem volna...


Várom az igazit, csak nem tudom meddig várjak...


A mai hölgyek meg a jedi lovagokat részesítik előnyben, akik jól használják a kardjukat...


Nem számít hány emberen van túl az illető 22 éves koráig, csak az hogy minél többet tudjon...


Noha a huszonéves szűz pasik lehet. hogy azért nem találtak maguknak párt, mert nem volt lehetősége, alkalma...


Mint nekem.


De már jönnek a huszonéves csajok, akkor húzz el.. mert tapasztalatlan töki vagy... de a dolgokat valahol el kell kezdeni

2011. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Persze,hogy van esélyed!

Csak legyen egy kicsivel több önbizalmad!

De a mai világban ilyet is ritkán hallani pasiktól,hogy nem csak lefeküdni akarsz valakivel,hanem szeretni is őt.Ezek alapján gondolom,hogy normális,rendes pasi vagy.Biztos,hogy lehetne barátnőd!

20/N

2011. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát egyre kevesebb lesz és egyre nehezebb lesz találnod,de bejöhet.

Én speciel ne tartom magam rondának meg figyelem,hogy ki néz rám v a jeleket és én eddig egyet sem szúrtam ki,de hát ez van,én már elfogadtam a helyzetet...

2011. ápr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!