Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor átlagos elveszteni a...

Mikor átlagos elveszteni a szüzeséget?

Figyelt kérdés

kb hány évesen van az ha elveszted nem perverzeznek le???

vagy nem mondják azt ,hogy luzer vagy mert még nem veszteted el ?

15/f


2011. ápr. 27. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

nincs meghatározva, hogy mikor kell elvesztened.. szerintem akkor, amikor megtalálod azt az embert, akit szeretsz és úgy érzitek, hogy készek vagytok lefeküdni a egymással.


azzal meg ne törődj, hogy más mit mond, nem kell igazodni a sok hulladékhoz, akik azzal menőznek, hogy ők milyen hamar elvesztették a szüzességük..

2011. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez butaság. Akkor kell elveszteni a szüzességed, amikor úgy érzed, hogy megérettél rá. Van akinek 16 évesen jó, de van, aki még 20 évesen sem érett rá eléggé.

Semmi nem ciki, nem kell követni a többieket. Sok fiú van, aki örülne neked, ha pl 18 évesen még szűz lennél, és nekik adnád magad először. Ne hallgass a többi lányra az osztályban, ők csak azért hangoztatják, hogy milyen jó volt, mert azt várja tőlük mindenki. Különben meg egy életre meghatározhatja a szexuális életedet, ha úgy fekszel le valakivel először, hogy nem is voltál szerelmes, és nem bíztál benne teljes mértékben.

2011. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor màr ùgy érzed, hogy megérettél rà, és akivel szeretnéd valóban megosztani. Egyébként akivel elveszited, soha nem fogod elfelejteni, ha érzelembõl teszed.
2011. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én 15 voltam, a lány 14.

14 felett törvényesen lehet. Az átlag szerintem olyan 16 éves kor, ha nem számoljuk ide a kisebbség "szokásait".

2011. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kor kérdése. Alsó korhatár azért van: elvben 14. Gyakorlatban 15-16.

Nem perverz és nem luzer.

2011. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-17 éves kor az, amikor már nem perverzeznek le, ha elveszíted, és attól felfelé mondogatják az emberre, hogy lúzer, ha még szűz.


Persze, akkor kell elveszíteni, mikor megtalálja az ember az igazit, de a kérdés nem erről szólt ám...

2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Sok fiú van, aki örülne neked, ha pl 18 évesen még szűz lennél, és nekik adnád magad először" XD, Jó hogy fiú kérdezte.


Nah de, soha. Amikor neked jó. Nincs megszabva ha holnap akkor holnap ha 12521 nap múlva, akkor is jó.

2011. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na igen ez lett volna a kövi kérdés mert egy kicsit megzavart (azt hitem a érdeklödési kört kell oda irni) de akor megnyugodtam mert jót irtam ki
2011. ápr. 27. 18:08
 9/14 A kérdező kommentje:
csak hogy tisztázuk nem vagyok meleg
2011. ápr. 27. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja meg hogy mikor mondogatják. Szerintem ez is változó. Aki már korán elveszítette az valószínűbb hogy le loserez mert ő már nem az te meg igen. Nem is igazán kell hogy köze legyen hozzád csak maga miatt mondja.


Meg 15 évesen is suliban már voltak ilyenek, hogy hah még szűz. A 18 tűnne a határnak de mondom ez szerintem régen volt így ma már tök mind1. Aki elveszítette az loserezi a vagy loserezi a másikat vagy nem.

2011. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!