Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom 26 éves még nem...

A barátom 26 éves még nem volt nővel, hogy csináljam neki, hogy emlékezetes legyen az első szexuális élménye?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, mert az elsőnél hamar elmegy. Nem kell nagyon cifrázni. Az úgy is emlékezetes marad.
2011. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon figyelj rá oda, ne legyenek elvárásaid, légy nagyon türelmes és ne erőltess semmit, amit magától ne tenne meg... erre nincs szabály, mindenki egyedi ebből a szempontból. Valószínűleg az sem hátrány ha a körülmények is ideálisak, azaz mondjuk nem a hármas metróállomáson kezdtek hozzá, hanem valami nyugodt helyen ahol nincs telefon, nem szakíthat félbe senki és semmi...
2011. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen, de jó neked, irigyellek! :)


Szerintem az előjátékkal óvatosan (nyakra csók, simi stb), mert ez őt hamar felizgathatja.


Szerintem hagyd, hogy maga csinálja belátása szerint, ne érezze, hogy neked nem az első és irányítod, már úgy értem, szerencsétlennek érezheti magát, azt meg nem akarhatod.


Csak csókold, hagyd őt érvényesülni!


22/L

2011. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mert max. egy hónap múlva úgyis elhagyod egy tahóért, mert nem fogod férfiasnak tekinteni, mert korábban még nem volt senkije.
2011. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
akárhogy, csórókának úgyis emlékezetes lesz 26 évesen elveszteni a szüzességét.
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy, mennyi partnered volt elötte?
2011. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!