Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és nem szűz.3...

14 éves vagyok és nem szűz.3 hónapja lefeküdtem a barátommal azóta minden héten csináljuk és nagyon jó ( a barátom már nem kezdő) nagyon szeretjük egymást. Kérdés lent (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek túl korai volt? Túl fiatal vagyok? (14/L)
2011. jún. 13. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Há' mostmá nem mindegy baszodanyád.
2011. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Most már úgy is mindegy nem?:D Szerintem nem korai,ha készen álltatok rá,miért ne?
2011. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki maga érzi, hogy mikor korai neki. mert nemcsak testileg, de értelmileg, érzelmileg is meg kell érni a feladatra, viszont, ha úgy érzed nem bántad meg, és szeretitek egymást meg minden szupi, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
2011. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, hogy ki hány éves korában áll készen rá. Ha úgy érezted, hogy készen állsz rá, márpedig gondolom úgy érezted ha megtörtént, akkor valószínüüleg nem volt korai. Viszont az is elgondolkodtató, hogy egyáltalán megfogalmazódott benned ez a kérdés. Szerintem egyelőre még te is bizonytalan vagy ebben a témában. Márpedig erre a kérdésre a választ csak te tudhatod.
2011. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Anders válasza:
55%
Ezt s hülye kérdést... Ha éhes vagy és eszel akkor megkérdezed ohgy túl korai volt?
2011. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

Anyukádtól kérdezd meg, kíváncsi lennék ő mit szólna. Egyébként tudod, hogy mostantól évente rákszűrésre kell járnod? És remélem azzal is tisztában vagy, hogy a védekezés sem 100%-os.

És ajánlanám, tanulj meg olvasni is!

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés csak arra jo h megmutasd mennyire érett vagy...vagy ink csak annak akarsz tünni.
2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
gratulálok, gyorsan haladsz úgy tűnik. én is 14 vagyok és nézek hogy milyen kis p*csák vannak akik rögtön 14 évesen szét dobják már a lábukat. és igen korai volt, de ha neked jó kurasd magad minden héten xD
2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

SAJNOS (nem véletlenül hangsúlyozom ki) én is 14 éves voltam amikor elveszítettem a szüzességem. Szerettem az akkori barátomat, sokáig voltunk együtt, de amiatt ahogyan véget ért és mert rájöttem, hogy ilyen idősen még nem lehet olyan igazán mély érzéseket táplálni egymás iránt,(legalábbis szerintem) vagy ha lehet is, akkor is messze áll még a későbbi, igazán szeretetteljes párkapcsolattól, megbántam, hogy lefeküdtem vele. A szakításunk után még sokáig vágyódtam utána, de miután elmúlt ez az érzés és sokkal értékesebb és kedvesebb emberekkel ismerkedtem meg beleértve a mostani páromat, akinél szeretetreméltóbb és jobb embert keresve sem találnék rájöttem, hogy mekkora hiba volt akkor lefeküdnöm valaki mással. Most legszívesebben visszafordítanám az időt és várnék arra, hogy eljöjjön valaki akinek valóban megéri odaadni magam anélkül, hogy megbánnám. (Bár akkoriban még nem gondoltam erre.) Úgyhogy szerintem abból a szempontból, hogy van arra esély, hogy nem a jelenlegi párod mellett fogsz megöregedni ill. utoljára szexuális kapcsolatot létesíteni ez mindenféleképp korai volt. Ráadásul én a mostani fejemmel (20 éves vagyok most) arra is rájöttem, hogy ilyen fiatalon nem lehet még átélni a szexualitás valódi lényegét...Egy silány, élvezetekre épülő másolatát igen, de az őszinte szeretetre épülő szeretkezést semmiféleképp. Ahhoz idő és valódi szeretet szükséges. e ez csak az én meglátásom, lehet, hogy én vagyok túlságosan "régimódi" :-)

2011. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
27%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!