Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy az ennyi...

Miért van az hogy az ennyi idős szűz lányokat szinte istenítik, büszkék rájuk. Stb de az ennyi idős szűz fiúkat lenézik emiatt és röhely sok ember szemében még ha nem is mondják ki?

Figyelt kérdés

És akkor csodálkozik a másik ember hogy miért titkolják ezt...vagy csak én látom rosszul?

20/F


2011. jún. 14. 00:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ez kb olyasmi, hogy miért k.rva aki 10 férfival dug és miért jócsávó aki 10 csajjal, nemde?
2011. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy tisztelek egy ennyi idős szűz fiút, mint egy lányt (én már nem vagyok szűz). Mindenkit tisztelek, aki vár a szerelemre, és nem kapkodja el. Inkább azokat nézem le, akik 14 évesen már összevissza szexelnek, és akiknek 20 éves korukra több szexpartnerük volt, mint ahány tantárgyuk az iskolában... Amúgy se vagyok jó véleménnyel azokról, akik érzelmek nélkül szexelnek, semmi értelmét nem látom, és annak se, hogy a testi élvezeteket hajszolja valaki ahelyett, hogy a szerelmet keresné. Inkább járnék 1 20éves szűz fiúval, mint 1 20éves fiúval, akinek 3nál több barátnője volt már...

20/L

2011. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:49"


De jó ezt így "hallani" amit "mondtál" ;)

21/f (szűz)

2011. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az tuti:)Ha nem is minden ember de csak egy páran ilyenek lennének akkor jobb lenne minden:)
2011. jún. 14. 01:02
 5/21 anonim ***** válasza:

Onnan adódhat ez,hogy egy tapasztalan nő legtöbbször boldogul,mert előbb-utóbb úgyis csapódik egy férfihoz.

Viszont férfiaknál a tapasztalatlanság elég nagy öngól,ami csak hátráltat az életben.

A párkapcsolatnál,vagy a sima dugásoknál jobb önismereti tréning nem nagyon van.

Tehát egy férfi addig nem férfi,amíg nem ismeri magát,dugás nélkül érzelmi kapcsolat nélkül meg nem tudsz magadról semmit.

Nőknél ez előny,mert tiszta lapra írsz,olyanná formálod,amilyenre akarod.

2011. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pfff hát ez nálunk is tiszta lapot jelent szerintem.
2011. jún. 14. 01:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Jelenthetné akár,de mégsem jelenti.

Egy 20as szűz lány legtöbbször azért szűz,mert válogat.

Egy 20as szűz fiú meg kefélne simán,de nem ért a csábításhoz és ezért nem tud.

2011. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknál az van, hogy bármilyen csúnyák, akadna aki dugná őket.

A fiúk azért nem dugnak mert:

genyók, nem értenek a csábításhoz, félnek a visszautasítástól.

Én nagyon félek a visszautasítástól, ezért csak egyszer dugtam életemben, 5 éve. 21 F

2011. jún. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:49


Alapvetően vele értek egyet. Ha szeretek valakit, nagyon nem érdekel, hogy szűz-e, vagy inkább még jobb, hogy én vagyok neki az első, nem csak egy név a listán.

Bár azért azon el kell gondolkodni, hogy pontosan miért is van ez így. Talán többet kellene foglalkoznod a külsőddel vagy a lányokkal, hogy kialakíts egy komoly kapcsolatot.


18/L/szűz

2011. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a szűz pasikat, akik korombeliek. Egész egyszerűen azért, mert túl nagy kísértést jelentenek. Ezen felül olyan szinten nem érdekel, hogy ki szűz, ki nem, hogy jajj. Szánalmas? Aki csak azért szűz, mert idióta, igénytelen, stb., annak ciki maga a létezés is, nem csak a szüzesség. Akinek hülye indoka van rá, az ássa el magát ("négy éve együtt vagyunk, együtt élünk, de csak a férjemnek/feleségemnek adhatom át magam" <- ébresztő, a szívedet odaadtad, az övé vagy...). Aki egyszerűen nem fekszik le bárkivel, annak viszont grat!
2011. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!