Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy régen nagy hibát...

Lehet, hogy régen nagy hibát követtem el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves voltam. A közelünkben lakott egy család. Ebben a családban volt egy 14 éves lány, akinél próbálkoztam. Volt nálam sikerem. Járni is akart velem. A baj az volt, hogy anyám nem engedte. Két okból:

1. A lány szegényebb családból származott.

2. A lány 14 éves volt és anyám nem akarta, hogy pedofil botrányba keveredjek, mert árt a család hírnevének a városban.

Lebeszélt róla néhány ismerősével és rokonával együtt. Sikeresen le lettem beszélve arról, hogy tovább lépjek nála. Azóta eltelt négy év, semmi sem történt, 21 éves vagyok és még barátnőm sem volt. Ráadásul nem merek kezdeményezni egy lánynál sem. Igazából semmi kérdésem nincs. Csak sokáig magamban tartottam ezt és idáig nem beszéltem róla senkinek sem.



2011. jún. 15. 13:53
1 2
 1/15 B.Ronald válasza:
Jó , hogy elmondtad. Gondolod hogy amiatt vagy félénk a lányokkal, mert anyádék így elnyomták az érzéseidet? még mindig vonzódsz ahhoz a lányhoz?
2011. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
a kérdés jogos. Hatalmas hiba volt... Igaz, h én még csak 17 vok, de ilyen kérdésekben semmit nem beszélek meg a szüleimmel. Előfordult, hogy apám csajozási tanácsaira hallgattam, és azok a próbálkozásaim sikerültek eddig a legrosszabbul...
2011. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most már nem vonzódok a lányhoz. De ezalatt a négy év alatt sok lánynál akartam kezdeményezni, de soha nem mertem megtenni az első lépést. Bár tavaly megtettem, de utána már nem mertem tovább haladni. Pl elhívni valahova a lányt vagy összehozni egy randit.

Bár az eset előtt is félénk voltam, de pont akkor szedtem össze magam. De a többit fent leírtam...

2011. jún. 15. 14:01
 4/15 A kérdező kommentje:

Második!


Tévedsz. Nem beszéltem meg anyámmal a helyzetet. Hanem mi kisvárosban élünk és pletykák, hírek hamarabb terjednek a szomszédságban és anyám így tudta meg a kialakulóban lévő viszonyomat a lányról.

2011. jún. 15. 14:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem ne hagyd hogy az anyád döntse el kivel jársz és kivel nem:)
2011. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

második vagyok.

A lényeg ugyanaz. A "szülői gondoskodás" sokszor nagyon sok időre boldogtalanná tehet. Főleg ebben az esetben

2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha ez az eset még 4 év távlatában is ilyen mély nyomokat hagyott benned, akkor lehet komolyabb probléma is van. Barátaid nincsenek, akikkel tudsz beszélgetni?

Itt az ideje ezt az ügyet elfelejteni, próbálj meg a jelenben élni és ne rágódj a múlton. Nyugodtan elhívhatsz lányokat találkozni, abban semmi extra nincsen, beszélgetés, fagyizás, ha valaki nemet mondana, azt sem kell katasztrófaként megélni, majd lesz olyan, aki igent mond, aki keres az talál.:) Úgy hogy hajrá, ismerkedj nyugodtan!

2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Milyen kamu kérdés ez is? Tisztára, mint egy brazil szappanopera. Nem ott láttad ezt véletlenül? (Szegényebb családból származott... A család hírnevének a városban... röhej.)
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

15:22!


Sajnos nincsenek barátaim. Voltak haverjaim, akik az elején rendes srácok voltak, de egy idő után bunkók voltak és tahók. Egyre durvább tréfát űztek. Ráadásul ők nem olyan csajozós típusok. Ebben nagyon passzívak.


19:50!


Ez nem kamu kérdés. Lehet, hogy hülyén fogalmaztam, de máshogy nem tudtam kifejezni magam. A családi hírnév alatt azt értettem, hogy nagyon kiterjedt ismeretségi köre van anyámnak. És tényleg szegényebb családból származott a lány, mert a családja Romániából jött. Jobb munkalehetőség reményében jöttek ide. De mindegy. Ha nem hiszed el, nem izgat.

2011. jún. 15. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ha 17 éves voltál ő meg 14 akkor nem lehetsz pedofil ezt nekik is meg kellett volna érteniük.
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!