Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy régen nagy hibát...

Lehet, hogy régen nagy hibát követtem el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves voltam. A közelünkben lakott egy család. Ebben a családban volt egy 14 éves lány, akinél próbálkoztam. Volt nálam sikerem. Járni is akart velem. A baj az volt, hogy anyám nem engedte. Két okból:

1. A lány szegényebb családból származott.

2. A lány 14 éves volt és anyám nem akarta, hogy pedofil botrányba keveredjek, mert árt a család hírnevének a városban.

Lebeszélt róla néhány ismerősével és rokonával együtt. Sikeresen le lettem beszélve arról, hogy tovább lépjek nála. Azóta eltelt négy év, semmi sem történt, 21 éves vagyok és még barátnőm sem volt. Ráadásul nem merek kezdeményezni egy lánynál sem. Igazából semmi kérdésem nincs. Csak sokáig magamban tartottam ezt és idáig nem beszéltem róla senkinek sem.



2011. jún. 15. 13:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
.
2011. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyszer élünk!!!légy bátor!!!
2011. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Keresd meg a lányt, most már nem tűnik olyan nagynak a korkülönbség, anyukád meg ne szóljon már be.. azzal jársz, akivel akarsz... mellesleg a kedves falubeliek a pedofília fogalmával se nagyon lehettek tisztában, ha 17 éves létedre nem jöhettél össze egy 14 éves lánnyal.
2012. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nemolvastam végig a válaszokat de csípőbol rávágom h szerintem keresd meg a lányt és beszélgess el vele erröl, talán a lelki világodnak is jot tenne, hejretudnál rakni sok dolgot.
2012. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!