Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról aki átszakította a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés

Azt hittem már korábban átszakadt aztán játszadoztam egy vibrátorral és tényleg sikerült elszakítanom. Még nem feküdtem le senkivel.

Így legalább nem kell velem annyit bajlódni majd.


20/l


2011. jún. 18. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aha
2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ő dolga.
2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez van, így alakult.


Még mindig jobb, mint az a lány aki csak análisan szexel azért, hogy ne szakadjon át a szűzhártyája. :D

2011. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
így van. legalább nem fogod mondani hogy "jaj ja fáj meghalok...." már egyből tolhatnak mint a lovat....
2011. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha átszakadt?! Attól még szűz vagy..ha te a szüzességedet egy kincsnek,értéknek fogod fel,akkor sem változtat ezen semmit a szűzhártya megléte. Ha a fiú meg ebből problémát csinál,akkor jó hülye,örüljön neki,hogy talált magának egy szűz lányt.


Én nagyon sokat sportoltam és az első alkalommal nem véreztem és még csak nem is fájt. Valószínűleg már jóval hamarabb átszakadt.

2011. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"a te a szüzességedet egy kincsnek,értéknek fogod fel"


valószínű akkor vibrivel szakította volna át nem? Na meg ez a mondat se arra utal: "Így legalább nem kell velem annyit bajlódni majd. "

2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tartom értéknek. Csak a "szerencsén" múlt, hogy nem találtam olyant akibe beleszerettem volna és aki engem is szeretett volna. Érzelmek nélkül meg nem csinálom.
2011. jún. 18. 17:46
 8/18 anonim ***** válasza:

bajlódni? hát ez érdekes:D

amúgy attól mert nincs szűzhártyád még tapasztalatlan vagy,ennél fogva sajnos kell majd még veled 'bajlódni':D

2011. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem kell vele bajlódni. majd a vibri kitágítja.
2011. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Még mindig jobb, mint az a lány aki csak análisan szexel azért, hogy ne szakadjon át a szűzhártyája. :D"


MIÉRT?

2011. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!