Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez manapság téyleg ilyen...

Ez manapság téyleg ilyen természetes dolg, hogy a fiatalok 14-15 évesen veszti el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Annó, ennyi idősen meg sem fordult a fejemben, pedig én is pasiztam, de igyekeztem megvárni az igazit, és nem bántam meg, hogy vártam. 18 voltam pár nap híjján. Szép emlék maradt azóta is. Tényleg ennyire érettek? Testileg igen gondolom, de lelkileg?

Kíváncsi lennék tinik véleményére is.


2009. ápr. 2. 13:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

én 1 hónap múlva leszek 17.

és 16 évesen vesztettem el ,azóta is együtt vagyunk (8 hónapja :) )

a suliban engem baszogattak h még szűz vok meg pasim se volt.és ezért lenéztek.


én meg azért néztem le őket mert 13-14 évesen felcsinálták őket,aztán jól otthagyták majdnem mindegyiket.szerintem ez a gáz,nem az ha várok a szerelemre.


érdekes amúgy. mert manapság a mai 13-14-15 évesek nagyon értelenek. sokan azt se tudják mi fán terem,csak látják a tvben v a társaság is azt csinálja,ezért ők is azt csinálják. azt hiszik h ők lesznek valakik,ha átment rajtuk a fél város.


mellesleg a védekezéssel sincsenek tisztában -.-"


amúgy én kb 14 évesen még otthon ültem és álmodoztam,hogy mi lesz ha... ezek meg... 14 évesen kihányják a belüket a discoban,az utcán,felcsinálják őket 1 putri wcben.


eléggé elvannak tájolódva és ez a szülők hibája is .

na meg iskolában lehetne több felvilágosító óra. meg jó elrettentő példák...

2009. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
*éretlenek
2009. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Igen a szülőkön hatalmas a felellősség, de ebben a rohanó világban sajnos egyre kevesebb idő jut a gyerekere, és szerintem sok szülőnek meg sem fordul a fejében, hogy a gyereke mit csinál. Sokan csak halogatják az ilyesfajta beszélgetéseket, vagy abszolut nem beszélnek erről a gyerekkkel.

A suliban tényleg lehetne több felvilágosítás. Én tartottam hasonlókat, de hidjétek el nem hálás feladat, mert a 14 évesek kiröhögik az embert, hogy jaaa ez már lejárt lemez és ők már tudnak mindent. Ilyenkor lehetetlen jobb belátásra bírni őket. Őszintén szólva ma sem tudom mivel lehetne okosan érvelni, hogy felhívja az ember a figyelmüket a rájuk leselkedő veszélyekre, legyen az lelki, vagy tesi

2009. ápr. 2. 22:03
 24/29 anonim ***** válasza:
52%
Én 18 vagyok és még szűz és nem halok bele,h jujj akkor nem dicsekedtem h én ezzel, meg azzal, így meg úgy. Nekem eddig kellett várnom a szerelemre és nem veszítettem semmit, sőt a párom értékesnek tartja ezt a gondolkodásmódomat és úgy vigyáz rám, mint egy hímes tojásra és
2009. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 18 éves vagyok és még szűz. Valah soha nem is vonzott a dolog 14-15évesen abban az értelemben,h jujj most én is megtegyem, h tudjak vele ,,dicsekedni,,. Most 18 évesen talált rám a szerelem egy nálam tapasztaltabb 18 éves tündéri fiú képében mint lelki (mert nekem ez is rettentően fontos) mint testi értelemben. Ő egyáltalán nem bánja, h nem adtam magam csak oda úgy valakinek, sőt ezt becsüli nennem és úgy vigyáz rám, mint egy hímes tojásra. És nem türelmetlenkedik, hanem testi közeledésben én diktálom a tempót, mert a legjobbat szeretné nekem : ) Kívánom, h minél többen kerüljenek ilyen szép és mesébe illő helyzetbe : ) és 14-15évesen ne akarják mindenáron elveszíteni a szüzességüket :)

Ja és még mielőtt valamilyen túl vallásos, esetleg prűdnek gondoltok, nem vagyok az, csupán a mai világban (sajnos) lehet furán és maradian gondolkodó egyénnek . L/18

2009. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
A 14-15 éves korosztály azért adja oda magát valakinek, mert hallja osztálytársaitól, hogy ő már nem szűz és aki még az volt ilyen idős korában gyorsan lefekszik valakivel, hogy ő is kövesse a többiek példáját.én nme foglalkoznék azzal, hogy engem azért lenézzenek mert még szűz vagyok.Meg mondanám az olyannak, hogy én egyenlőre szüzen érzem jól magam és akár le is nézhet miatta nem érdekel:
2009. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
szerintem nem korfüggő..
2009. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Persze h nem termeszetes
2009. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
szia!én 14 évesen veszítettem el , most 15 éves vagyok, a barátomat már 3 éve ismerem és 1 éve vagyunk együtt.nagyon szeretem és nem bántam meg!bármit megtennék érte!
2009. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!