Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szüzesség...

Milyen érzés a szüzesség elvesztése? Mihez lehet hasonlítani a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és már régóta együtt vagyok a barátommal és ő már nagyon szeretné, de én félek tőle egy kicsit:S a fájdalomtól is...

Légyszi segítsetek legyőzni a félelmemet:)

Előre is köszi

17L


2009. ápr. 5. 18:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek:)
2009. ápr. 5. 21:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé fájt és még friss az élmény mert egy hete vesztettem el. Én olyan szorító érzéshez tudnám hasonlítani, de kibírható a fájdalom. Nem is értem hogy hogy lehet hogy vkinek egyáltalán nem fáj, mivel tágulnia mindenkinek kell és az nem megy varázsszóra.

A negyedik alkalom már egyáltalán nem fájt, sőt elég jó volt...:)

Vérezni én is véreztem a 2. és a 3. alkalomkor.

2009. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A tágulásra tudok egy ősi indián módszert,nem varázslat: sok előjáték,izgatás,petting. Nekem bejött,nem fájt .
2009. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nekem az elsőnél nagyon fájt, bár én 19 voltam. Ja és ezt leírom, úgy tudom h akik fiatalon veszítik el azoknak nem fáj annyira, vagy egyáltalán nem! Nekem fájt, olyan volt mintha szétszakadt volna bennem valami, és hát végül is az történt. Ha félsz tőle nem vagy rá kész, én 2 hét után feküdtem le a párommal és 2 éve együtt vagyunk:)
2009. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én momentán nem tudom :P

De egy jó tanács, mindenképp "játszatok" egymással (lehetőleg sokat). Előtte nem árt megismerni a másik testét, főleg ha mindketten szüzek vagytok.

És az sem árt ha ismered a saját tested ahhoz hogy tudd irányítani a partnered, ha valamit nem jól csinál :D

Szóval ne parázz (De paráználkodj! :D - bocsi ezt nem tudtam kihagyni), bízz a párodban, és persze "készüljetek fel" egymásból.

2009. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, köszi hogy segítetek, a barátom egyébként már nem szűz, szóval nem kezdő már.
2009. ápr. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!