Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel próbálkoztunk, de...

Barátnőmmel próbálkoztunk, de nem tudja felszakad-e neki emrt nem vérzett. Mindenképpen véreznie kell? vagy hogyan lehet ezt tudni? Mert az elején fájt neki, de a végére már élvezni is tudta és csak picit fájt azt mondta!

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 23:33
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
52%
lehet hogy már nincs is hártyája, de az is lehet rossz lukba dugtad.
2011. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem véreztem
2011. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem feltétlen kell véreznie, sőt fájnia sem, ha elég nedves, ez egy hatalmas tévhit.. Nekem speciel szinte egyáltalán nem fájt az első csak egyetlen pillanatig..
2011. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
soakdszorra probálkztunk, és msotmár nemfájt nekia végére. mert először még szük volt nagyon akármennyire elázottt, meg lassan , meg tágitottam stb... meglehet ezt valahogyan állapitani?otthon megtudja magának nézni vagy ilyesmi? ??
2011. júl. 25. 23:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem úgy voltam, ahogy a barátnőd- nem vérzett, az elején mondjuk eléggé fájt, de kb 10 perc után már annyira élveztem, hogy legszívesebben egész éjjel csináltam volna... :) Nem mindenki vérzik, és az sem törvényszerű, hogy fájjon, és senki nem állítja azt sem, hogy első alkalommal nem lehet élvezni és nem lehet orgazmusa valakinek. :)

20/L

2011. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De még mindig az a kérdés, hogyan állapithatjuk emg h. felszakadt-e ?

2011. júl. 25. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is így volt, nem véretem, csak kicsit fájt.

úgy lehet megállapítani, hogy megnézed neki, és ott látszik, hogy kicsit be van dagadva, meg 1 v. 2 helyen berepedt, és ott olyan, mint egy vágás, hogy mondjuk nem csepeg a vér, de látod, hogy...na szal mint egy vágás az ujjadon.

de lehet, hogy nem is szakadt el, csak annyira kitágult hogy már nem fáj neki, és csak 1 másik alkalommal szakad ki, de akkor már nem fog fájni.

20/L

2011. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Menjen el nőgyógyászhoz ha ennyire érdekli, bár nemhiszem hogy ez ennyire fontos lenne..
2011. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 huncutmókus ***** válasza:
nőgyógyász....egyb nem kell vérezni meg fájnia sem.....ez mindenkinél más
2011. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!