Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha ez elején tetszik akkor a...

Ha ez elején tetszik akkor a végén mert nem?

Figyelt kérdés

A párommal a sex-et kóstolgatjuk. sikeresen=) pés amikor belemelekszünk akkor barátnőm szeret karmolni amit én is évezetk!!:) De ma szerinte túlzásba vitte és a dolgok után amikor megnézte a hátom sirni kezdett hogy bántott stb...

és hogy ő soha több nem tesz ilyet de az elején még nem látta ő is élvezte azért kérem a segítségeteket ,mert igy nem jó:S előre is köszi vagyis a lébnyeg mit tegyünk ilyenkor???


2011. júl. 28. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágja le a körmét! I(ás reszelje is, attól tompa lesz.!
2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HA ő szereti és téged sem zavar akkor mond meg neki hogy ez jó neked és csinálhatja :D
2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 valaki a tömegből ***** válasza:
Gratulálok nagyon jól választottál barátnőt, nekem ez nagyon régi álmom hogy sex közben öszekarmoljanak, de rendesen úgy hogy csorogjon a vérem minden felé. Szerintem mond el neki hogy ez neked is nagyon jól esik és máskor ha akar jobban is összekarmolhatna :D
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ixdecske ***** válasza:
Drágám ezt még holnap megbeszéljük ha jössz:$:$:$<3
2011. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

xDD..uccsóó.. (y)

" barátnőm szeret karmolni amit én is évezetk!!:) "


Ezt meg amúgy megmondhatnád neki..

2011. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ixdecske ***** válasza:
Uccsónak mondom én vagyok a barátnője és megmondta de akkor se akarom bántani:S
2011. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de ha élvezi...azzal nem bántod.. ha meg fizikailag nem akarod bántani, és ő nem veszi annak, akkor sem bántod.. na.. nemtom h érthető e de karmolj tovább :D
2011. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ixdecske ***** válasza:
Okés már belenyugodtam valamennyire:$
2011. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!