Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadt volna a szüzhartyam?...

Átszakadt volna a szüzhartyam? Böv. Lenn

Figyelt kérdés
Multkor auqaworldben voltam,és olyan sebességgel csapódtam be az egyik csuszdarol a vizbe,hogy megcsapta a viz ott lenn. Nagyon fájt,hazamentem vérzett is.. Másnapra elmúlt. Nem tudtam hogy ez most az-e ezért egy dezodort (ilyen női fujosra gondoljatok) ráhuztam egy gumit és feldugtam.sikerült..minimális fájdalommal.Akkor most atszakadt volna a szüzhartyam vagy a dezodor az nem is olyan vastag h ha még ottlenne átszakitsa? tudom ettől még szűz vagyok,szóval értelmes választ lécci.:)
2011. aug. 4. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
És a dezodort milyen céllal nyomtad fel?:D:D Hogy ha mégsem, akkor majd most átszakad?! BIRKA
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, h tud a víz így megcsapni, de biztos nem ment be a h.velyedbe a víz -.-"


2. Ha dezodorokat nyomsz fel, akkor már biztos átszakadt a szűzhártyád


3. Csak akkor nem leszel már szűz, ha ugyanezt egy fiúval csinálod, addig akár az étkező asztalt is felnyomhatod

2011. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy attól még szűz vagyok! És amúgy azért,mert ha fájt volna a vastagság abbahagyom,és kész.Csak kiváncsi voltam felfér-e mert gondolom ha szüzhartyam lenne fájna és nem férne fel csak hogyha nagyobb erövel nyomom... Kiváncsi voltam mim vérzett..
2011. aug. 4. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:

- Szerinted mit rajzoltam a táblára?

- Egy faszt!

A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba:

- Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?

2011. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok a h*lye de én nem értem hogy mit akarsz !!

Mi értelme volt a dezodoros dolognak ?:

2011. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! nagyon durva, én ezt nem bírom elképzelni, hogy olyan erővel csapódjon a hüvelyedbe a víz... de mindegy, hogy akkor történt-e valami ott, mert ha felment a fújós deo, akkor már nincs meg a hártya!:D
2011. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nézd meg tükörben: D
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 huncutmókus ***** válasza:
egy dezodortól át tud szakadni.....de nem a víztől......
2011. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!