Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves lány vagyok és még...

21 éves lány vagyok és még szüz. Ez szégyenleni való? Barátom se volt még mert a nagy ö-re várok, csak azért hogy ne legyek egyedül nem akarok senkivel összejönni. Ez miért ciki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyátalán. Erre mondják: Ami késik, az nem mulik.
2009. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, én 20 vagyok szintén nem volt még kapcsolatom...na puff: lehet szégyellnem kellene, de igazság szerint nem érdekel mások véleménye a dolgaimról :)
2009. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki és egyáltalán nem kell szégyenleni! Sőt, ha úgy vesszük ez egy nagy kincs! :) 23/L
2009. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondom azt, hogy szégyelni való, vagy ciki lenne. Szerintem mindenkinek magának kell eldönteni, hogy minek érzi azt, ha x évesen szűz. Én 19 éves lány vagyok, és eddig két fiúval jártam, de ágy közelébe nem kerültem. Nem érzem cikinek, nem szégyellem. Mindkét srácnak az elején megmondtam, hogy mi a helyzet. Viszont engem zavar. Nem azért, mert jaj mit szólnak mások, hanem mert egyszerűen szükségem van arra, hogy valaki szeressen. Érezni akarom, hogy valaki azért szeret, amilyen vagyok, érezni az elfogadást, a bizalmat. Én is várok a nagy Ő-re, de rájöttem, hogy a nagy várakozásommal nem értem semmit. Ezt a két srácot is elsőre visszautasítottam, mert nem passzoltak bele 100%-ig, a nagy Ő képembe, aztán kiderült az egyik fiúról, hogy dehogynem. Ő róla mintáztam valószínűleg az ideálomat, csak hát ő nem így gondolja. Szóval én nem mondom azt, hogy menj discoba, dugasd meg magad. Nem mondom, hogy süllyedj el szégyenedbe, de azt tanácsolom, hogy legyél nyitottabb, és ne akarj csak a nagy Ő-vel összejönni. Lehet barátod attól még, hogy nem fekszel le vele. Nem azért kell összejönni valakivel, mert nem akarsz egyedül lenni, hanem mert valami megfog benne. Később kiderülhet, hogy ő a te nagy Ő-d. Szóval nem vagy elkésve, ne törődj azokkal, akik azt mondják, hogy ciki ez, vagy furcsának találják. Te ilyen vagy, mindenki más. De ne zárkózz be, és ne várd ölbetett kézzel, hogy a nagy Ő becsenget. Lehet, hogy előtte ki kell "próbálni" pár kisebb ő-t is.
2009. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
96%
Szerintem hujje az a szemely aki azt mondana h szegyelned kellene azt h szuz vagy.Vegul a te dontesed volt h szuz maradj es nem kell azt szegyelned.
2009. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Itt csak egy gond lehet: ha a nagy Ő-t királyfinak képzeled, fehér lovon - és nem adod alább.

Ugye normális elvárásaid vannak?

2009. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem reálisak az elvárásaim,nem Brad Pittre várok. :)
2009. ápr. 12. 22:02
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Van egy évfolyamtársam, 22 éves, és nyáron lesz 2 éve, hogy együtt van a párjával. Ő szándékosan nem kezdett kapcsolatba senkivel, mert tudta, hogy akivel majd megismerkedik, és összejön, ahhoz hozzá is szeretne menni, így állt hozzá az egész kérdéshez. Akik voltak srácok, mindet elhajtotta, mert a nagy őre várt. Megtalálta, szinte karnyújtásnyira voltak egymástól, és már az eljegyzés is megvolt. :)

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy egyáltalán nem ciki, és ne érezd magad rosszul emiatt. Hidd el, sok lány szeretné visszacsinálni, és így csinálni, ahogy te. :)

Azért meg tényleg nem érdemes összejönni senkivel, hogy ne légy egyedül. :) (23/L)

2009. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki és nem szégyen. Brad Pitt meg már kicsit öreges.
2009. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%

TISZTELLEK...

ez egyáltalán nem szégyelnivaló...

ciki, mert a barátaid ezzel tömték meg a fejed...

2009. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!