Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztéséhez...

Szüzesség elvesztéséhez tényleg ideális póz a lovagló? Pasim azt mondta (sok nővel volt már:D) hogy az lenne jó, mert én érzem mennyire fáj. Viszont nekem "ijesztőnek" tűnik.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztosan nem azt választanám, legalábbis pont a behatolásnál én maradnék a misszionáriusnál... aztán hogyha kicsit belejöttetek és már nem fáj vagy ilyesmi 5-10 perc után már ki lehet próbálni a többit...

Úgy csináld ahogyan te akarod ne úgy ahogyan neki a legkényelmesebb :)

20/L

2011. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%
Hát.. szerintem első alkalommal nem éppen ideális, fájdalom szempontjából :DD de ahogy érzed..
2011. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb a misszionárius, utána jöhet az egyéb flikk-flakk. De előtte okvetlenül fontos az előjáték, amitől benedvesedsz, mert különben kevés örömed lesz benne.
2011. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Lusta dög párod:D Atzt mondja old meg magadnak a próblémádXD Ő csak örülni fog, hogy felhúz téged;)
2011. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem éppen ideális első alkalommal...
2011. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg épp az az egyik legideálisabb,legalább jobban tudod "befolyásolni",hogy mennyit kérsz egyenlőre. :)
2011. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Semmiképpen nem tartanám ideálisnak ezt a pózt a lány szempontjából első együttlétkor.

1. nem tudod befolyásolni, hogy milyen mélyen legyen, mert ő mozog, és egy-egy döfésnél bizony hatolhat mélyebbre is.

2. első együttlétkor talán kicsit több romantika kellene, meg szemkontaktus, nem egy nagy d*gás, hidd el, te sem annyira élveznéd.


Maradj a misszionáriusnál (az a legjobb választás sztem), majd max te ülj rá lovaglópózban, mert ott tényleg te tudod irányítani, hogy meddig menjen beléd.

2011. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Jajj bocs, én hirtelen azt hittem hogy a kutypózról kérdezel:)

Pedig elolvastam a kérdést.


Szóval a lovagló inkbb, mint a kutyapóz, de a misszionárius a lehető legjobb talán elsőre.

2011. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudsz úgy ráülni szűz lukaddal, hogy jó legyen! Ráadásul ő még könnyen magára ránthat és röhögni fog egy jót neked meg fájni fog kegyetlen:) Aztán te ilyen bamba pasival akarsz lefeküdni?
2011. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
A pasi csak saját magát nézi!!!
2011. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!