Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már elértem azt, hogy a...

Ha már elértem azt, hogy a lány megengedte, hogy az ágyában legyek. Akkor az jó jel?

Figyelt kérdés

Ma a barátnőmmel fogok aludni.

Mindketten szüzek vagyunk.

Nem este alszunk együtt,hanem most mindjárt indulok hozzá.

Nincs nála otthon senki és ezt ő is tudja.

3 hónapja vagyunk együtt.

Eddig volt már petting,de most lenne az első alkalom,mert nem zavarna senki.

De viszont a lány elég kis félős :)

Nem nézem ki belőle,hogy ő még akarja vagy 20 évig.

De lehetséges,hogy ha már egy ágyban fekszünk,nincs otthon senki..... :O


2011. aug. 23. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most mi van ? Jelnek jó, ez lenne a kezdet, remélem nem a vég !
2011. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jó jel,de hagyd hogy ő irányítson... Nagyobb oka van tartani tőle,hiszen ha ilyen előfordulna,ő lenne terhes,és a szüzesség elvesztése is neki fáj jobban,mint egy fiúnak. Kezdjétek pettingként,aztán szép lassan mindig egy kicsit,mindig egy kicsit menjetek el "messzebbre" jönni fog az magáról,csak ne úgy menj oda hogy "na akkor ma biztos szeretkezni fogunk" hanem átmész,és hagyod hogy történjenek a dolgok maguktól ;) persze nem árt,ha te is rásegítesz,de csak akkor,ha érzed,hogy a másik is szeretné,és nem feszeng vagy nem szenved vagy valami láthatóan :D
2011. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos: gondoljatok a fogamzásgátlásra - a megszakítás NEM fogamnzásgátlás, föként tapasztalatlan fiunak garantáltan nem fog sikerülni. Vigyél magaddal óvszert, mert ha odajuttok, akkor nincs idö keresgélni, hogy nála van-e véletlen.
2011. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátláshoz használjatok óvszert (legyen nálad).
2011. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nemvagyok biztos benne de tegnap láttam egy totál ugyanilyen kérdést.És az nem létezik,hogy legyen még valaki rajtatok kívül,aki olyan idióta,hogy délután akar aludni.Ha nem te írtad ki,akkor a csaj volt.És ha ő volt,akkor akar valamit,szóval ne alvással üssétek el az időt :D
2011. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó jel. Hány éves a lány? és te? kotont vigyél, akárhogy is alakul az este.
2011. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50-50%
2011. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fűrészeld meg becsületesen, hogy akarja még legalább 20 évig!!!!
2011. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!