Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mennyire értékelitek,...

Lányok! Mennyire értékelitek, h ti lehettek az első nő szexuálisan egy adott fiúnak? Tegyük fel, h a pasi már bőven elmúlt 20.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, saját életemből merítettem az ihletet. Eddigi tapasztalataim kiábrándítóak mert legtöbben, ahogy megtudták a tényt, elhagytak különböző indokokkal még az ismerkedés időszakában. :(


Örülnék ha normális válaszokat kapnék!


2011. szept. 5. 07:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy 1 szerényebb csaj elhagyna.....

amugy szerintem ha nem mondod el sokkal hamarabb megtörténne..... persze lehet h levenné

19/F

2011. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
81%

Nem szeretek tanitónénit játszani..

De sztem:

1. Ne mondd el neki

2. Probalj meg minel termeszetesebben viselkeni, ne izgulj, bizd magad az osztoneidre:)

2011. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:

Szerintem meg mondd el mindenképp. Egy olyan lány, aki tényleg szeret téged, az biztos örül, hogy ő lehet az első. Én legalábbis örülnék, ha a szerelmemnek én lehetnék az. És nem az számít, hogy hány éves vagy, legyél rá büszke, hogy nem feküdtél le fűvel-fával már 14 évesen, sajnos manapság sok ilyen tini van.


24L

2011. szept. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem ezzel nyitok egy ismerkedésnél természetesen, de idővel csak elárulom magamról ezt is, mivel nem vagyok hazug! Elég kuka dolog lenne, ha szex közben jönne rá, vagy amikor már járunk...megkérdőjelezhetné azt is, h miért nem voltam őszinte hozzá már az elején. :(

2011. szept. 5. 08:24
 5/28 anonim ***** válasza:
7%

A legtöbb kezdő férfi a saját kis élményére hajt, aztán túl nagy lesz a mellénye és elhagyja a nagy elsőt.

Szóval én nem lennék senki első nője, pont azért mert hálátlan kis- f-sz némelyik férfi.

2011. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem értékelik, mert aki 20-on túl szűz, az csúnya, és csúnya férfi egy nőnek se kell.
2011. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Én már voltam első nő egy srác életében.(akkori pasim) Mondjuk ő nem mondta el, hogy még szűz! nem vettem zokon, csak meglepett mikor elmondta, h mi a helyzet.észre sem vettem, h először csinálta.szal sztem ne aggódj és ne ess túlzásokba!ha már ott tartasz egy nővel úgy is beindulnak az ösztöneid és nem lesz semmi gond!vedd természetesnek a dolgot és ne csak magadra figyelj hanem a párodra is! sok sikert!! :)
2011. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki,mert még lelkileg se vagy annyira sebzett,és így talán nem kéne folyton hallgatnom,hogy az exed így,az exed úgy. Ezzel nem akarok senkit bántani,de nézd ilyen perspektívából......
2011. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hú, hát kapok itt hideget-meleget, de köszönöm!

Nem a szexualitástól félek, mert úgy érzem teljes mértékben felkészültem rá. Rengeteget olvastam róla hogyan jó a nőnek (persze majdnem minden nőnek máshogy); mit kell csinálni, h ne durranjon el hamar az ember fia stb.

Nem próbálkozni akarok, h na veled vajon milyen lehet és az se érdekel, h (állítólag) minden punci más ízű.

Nem mondanám válogatósnak se magam, egyedül a nagyon telt lányok nem jönnek be, ha kicsit húsosabb valaki, az még nem baj.

Nem szexpartnert keresek, hanem szerelmet, egy társat, akit idővel feleségül lehet venni és gyermeket lehet vele közösen vállalni.

Egyébként is ha megkapnék tőle mindent, amire vágyom (eleve nincsenek nagy igényeim), akkor miért keresnék mást? Nem vagyok már kíváncsi 16 éves...

2011. szept. 5. 09:54
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Élvezném, hogy együtt fedezzük fel ezt az izgi világot ami még számára új. Másrészt sokat számít, hogy mit tanul a fiú először, későbbi stílusát ez alakítja nagy mértékben szerintem, ez a tapasztalatom. Ha mellettem tanul, olyan lesz ami nekem megfelel, tehát mindenképpen előny. 37/nő
2011. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!