Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése konkrétan?

Szüzesség elvesztése konkrétan?

Figyelt kérdés
Ha a szűzhártya nem szakad át (mert csak 1-2 cm-re hatolt be), akkor is megtörténik a szüzesség elvesztése?
2011. okt. 2. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
nem
2011. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

a kérdésedben benne van a válasz.Az első menstruációnál,mindenki elveszti a szüzességét,aki esetleg tampont használ.


20l

2011. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt nekem előadnád, mint a párodnak, nem tekintenélek szűznek.
2011. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
19%

basszus de értelmes vagy x))

szűzhártya átszakadása=szüzesség elvesztése!!!

2011. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag a szűzhártya átszakadáasa -> ami átszakadhatott akár már 10 éves korodban is tornázás közben, de milyen gáz aztmondani hogy 10 évesen vesztetted el nem? :)

Tehát elméletben kell nézni inkább, ha járt benned farok, akkor már nem vagy szűz.

Remélem érthető :)

2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

bocs de szerintem a szüzesség elvesztése nem egyenlő a szűzhártya átszakadásával.


ha egyenlő lenne, akkor valóban nem sok 12-13 éves szűz lány van már....


szóval ha valaki tampont használ már 14 éves korától, 20 éves koráig, sosem volt pasival, megkérdezik szűz-e, s rávágja, hogy nem. (mivel már átszakadt a szűzhártyája)


számomra a szüzesség elvesztése ott kezdődik, hogy először farok járt benne. mégpedig igazi! Még azt sem nevezném szüzesség elvesztésének, ha valaki megkedvelte a játékszereket, de igazival még nem csinálta.

2011. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:37


ha figyelmesebben végigolvastad volna a válaszom,akkor kivehetted volna a szavaimból,hogy irónikus módon fejeztem ki magam.Magyarul,hogy te is értsd: a tampontól nem szakadhat át a szűzhártyád..érdekes lenne.Tehát,ha megkérdezik egy 20 éves lánytól,aki 14 éves korától tampont használ,hogy szűz-e,nem azt fogja rávágni,hogy nem,hanem azt,hogy igen.

20l

2011. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ribanc
2011. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusp.cse, hányszor kell még leírnom? -.-'


Szűzhártya átszakadása NEM= szüzesség elvesztése.

MERT:

A hártya átszakadhat akár lovaglás, sport közben is, de tök logikusan attól még szűz vagy, cicuka.

Ha a kuki benne volt a nunidban, nem vagy már szűz, FÜGGETLENÜL a szűzhártyádtól!!

Akár 1-2 cm-re is.

de legalább védekeztél, okoska? :)

2011. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj okoska!!! Igen védekeztünk...ennyi eszünk azért van. De úgy látom, hogy Te idegbeteg vagy, mert más kérdésein felhúzod magad. Azért írtam ki ezt a kérdést, mert normális válaszokat szerettem volna kapni rá...de úgy látom, hogy ez egyeseknek nagyon nehéz. Ne válaszolja kérdésekre ha ilyen BUNKÓ vagy!!!!! Nem kötelező pattognod, mert nem áll jól!
2011. okt. 4. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!