Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a gyógyszer...

Szerintetek a gyógyszer szedés miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
egy hétig szedtem gyógyszert mert beteg voltam .. de kb 2 hete elvesztettem a szűzesésemet és ma kellet volna hogy meg jöjjön . de nem történt meg!
2011. okt. 11. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hát ha nem védekeztetek, akkor két hete kb. pont peteérésed volt.

Ha normálisan védekeztetek, akkor nem hiszem, hogy van félnivalód.

2011. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát megszakitott védekezéssel csináltuk .. és vett fel gumit mikor el akart élvezni utoljára szo,baton csináltuk meg elötte héten péntek szombat!
2011. okt. 11. 20:42
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát peteéréskor megszakítással szexelni nem épp megbízható. Én a helyedben pár napon belül tesztelnék.
2011. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
ha csütörtökig nem jönn meg akkor veszek tesztet úgy jó nem ?
2011. okt. 11. 20:46
 5/26 anonim ***** válasza:

Jó. Reggeli első vizelettel csináld meg majd.

Máskor meg védekezzél normálisan (értsd: az baktus ELEJÉTŐL használjatok óvszert), mert ez így orosz rulett. Elég gáz, hogy így vesztetted el a szüzességed. Gondolom nem akarsz az első aktusból gyereket. De ha már olyan csodálatos a tudomány, hogy feltalált a gyerekcsinálás ellen mindenféle készítményt, akkor használjad már légyszíves.

2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
van több ismerösöm akik mindig megszakitott védekezéssel voltak és nem volt semmi gond ! a barátom 20 éves és szerintem már tudja írányítani magát .. az elöző barátnőjével soha nem védekeztek se a csaj se a srác és nem volt semmi baj sőt minden nap szexeltek szinte !
2011. okt. 11. 20:56
 7/26 anonim ***** válasza:

Jó, csak nehogy te legyél az, aki meg pont teherbe esik.

Azért "az ismerősök közül többen" nem túl reprezentatív minta. A fogamzásgátló módszerek hatékonyságának mérésére a pearl index szolgál. Ez megmutatja, hogy egy év alatt 100 nőből hány esik teherbe adott védekezési mód mellett.

Mindenféle védekezés nélkül ez a szám 80, megszakítással 35!

Azaz egy év alatt a nők 35%a esik teherbe ezzel a módszerrel.

Az meg, hogy tudja irányítani magát...hát jah, azt hiszi. Aztán jön az, hogy azt hiszi, kivette időben, csak közben már jött a cucc. Észre se veszitek, csak jön a gyerek.

Az meg, hogy az előző bnője nem esett teherbe...na bumm:D Simán lehet az is, hogy a lány nem túl termékeny, vagy éppen meddő.

Vszínűleg ha ezzel a módszerrel védekeznék, én sem esnék teherbe, mert olyan gondom van, amitől lehet, hogy természetes úton nem is lehet gyerekem.

Nem tudom hány éves vagy, de túlságosan elvakít a szerelem. El kellene gondolkodnod azon, hogy:

1. Ha esetleg mégsem úgy jönnének össze a dolgok, ahogy azt képzeled, akkor vajon a párod mit szólna a gyerekhez? Kitartana melletted, vagy elhúzna melegebb éghajlatra?

2. Hogy állnál a szüleid elé, ha teherbe esnél?

3. Belegondoltál már, hogy mi is az az abortusz? Akárhányan is szépítik, akkor is egy élő magzat eltávolítása belőled.

Szerintem nem ér meg ekkora kockázatot. Vannak már igazán jó módszerek (pl. óvszer, tabletta).

Nem hiszem, hogy egy kis élvezetért egy gyerek életét kellene kockára tenni.

Voltam kórházban gyakorlaton, és bizony sok 15-18 éves fiatalt láttam abortuszon. Elhiheted, mindegyik azt hitte, hogy majd a barátja ügyes lesz, és hogy ő biztosan nem fog teherbe esni. Aztán csak teherbe esett mégis.

2011. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

jó tudom felelőtlen voltam ! de majd csütörtök délután veszek egy tesztet ! de ha csütörtökig megjönn akkor is vegyek .. ?

de mikor korházba voltam és kijötek itthon szedtem gyógyszert a mandulámra és utána sem jött meg kb 2hétig de utána redszeresen pontosan megjött!

elöző héten beteg voltam és szedtem gyógyszert olyant is amit korház után is szedtem ..

lehet h a gyógyszer miadt van ?

2011. okt. 11. 21:10
 9/26 anonim ***** válasza:

Lehet a gyógyszer miatt is, igen, de a terhességet sem lehet kizárni. Ha megjön, és pontosan olyan, mint szokott lenni (színre, állagra, hosszra, erősségre), akkor felesleges a teszt.

Ha nem olyan, mint szokott lenni (pl. nagyon gyenge, vagy csak egy-két napig tart), akkor nem árt a teszt.

Majd írj, hogy mi lett.

Máskor meg védekezz, mert ez nagyon nem jó játék.

2011. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

okés !

és amúgy szerentid hány % az esély a terhességre ?

mikor késet és meg jött 11.én akkor folyton igy ment 3alkalomig egészen máig

2011. okt. 11. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!