Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ez természetes vagy...

Lányok ez természetes vagy csak velem fordul elő?

Figyelt kérdés

Menstruálás után örülten kivánom a szexet és folyton masztiznom kell, de mindig csak akkor, mert amúgy máskor ritkán fordul elő ilyen velem.

18 L


2011. okt. 12. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem normális, bár fiu vagyok.

Maszti helyett mást javaslok, de hasonló kaliberű dolgot.


F21

2011. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szexmániáról hallottál már? na ez nem az :D ameddig egyszer azért abba tudod hagyni nincs ezzel gond :)
2011. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez természetes
2011. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dexy ***** válasza:
Nekem 2-3 nappal előtte, közben, és 2-3 nappal utánna vannak ilyen erős szexuális vágyaim. 19/L
2011. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Után? Nekem az utolsó napjaiban..


18L

2011. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kívánom, pedig nem is menstruálok. 20/F
2011. okt. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh nekem is közben van a legintenzívebb szex utáni vágyam. Nem tudom miért, talán vlmi a hormonokkal?
2011. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ritkán masztizok, de amikor menstruálok, egyszerűen megőrülök. Nagyon erős vágyat érzek ilyenkor a masztizás iránt, na meg azért ilyenkor sokkal erősebben előjönnek azok a dolgok, hogy milyen jó lenne, ha lenne párom és csókolóznánk, simogatnánk egymást. :))

Szerintem ez természetes, mindenki másként éli meg a menstruáció idején lezajló hormonváltozásokat. Régebben pl. előtte való napokban mindig nagyon sokat ettem, és sokszor össze-vissza mindent kívántam pl. édeset, sósat stb.

16/L

2011. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!