Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex egy tapasztaltabb...

Első szex egy tapasztaltabb fiúval?

Figyelt kérdés
A barátom 19 éves, én 16 vagyok. Még szűz. Szeretnék vele lefeküdni, de egy kicsit félek. nem szeretnék úgy mond egy trófea lenni számára és azt, hogy miután szexeltünk szakítson. Nem találkozunk túl sűrűn, mert ő most elsős az egyetemen és sokat kell tanulni, úgy mint nekem. De nem tudom. Szerintetek érdemes lenne folytatni ha nincs sok szabadidőnk vagy érdemes lenne vele lefeküdnöm? Ettők megváltozna a kapcsolatunk? Kicsit még furcsa az hogy ő tapasztalt szex téren és én még nem...
2011. okt. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ilyen bizonytalan vagy, egyértelmű, hogy ez nem egy jól működő kapcsolat.
2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor nem kellene megtenned.

Beszéltél már erről a barátoddal? El tudod képzelni, hogy az első alkalom után elhagyna?

2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne eroltesd.. majd jon az magatol.. :)
2011. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tudom mondani. Ha nem vagy biztos az érzéseidben, akkor ne siettesd.
2011. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha szereted,akkor feküdj le vele.Most az,h tapasztaltabb szexuális téren ez semmit sem jelent.Miért lénél már trófea számára? Olyan sok lánnyal feküdt le?
2011. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%
anno az en szuzessegemet is egy nalam idosebb fiu vette el,nem is bantam meg.megdumaltuk ki mit szeretne es csak ennyi tortent szerintem joljart o is es en is.de mi akkor is es most is joba voltunk/vagyunk
2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 15. 10:47
 8/9 anonim válasza:
100%
en 16 vagyok, ö 19 ugyanez a helyzet, szüzen sokat gondolkodtam, végül a jobb kapcsolatban reményjkedve aztmondtam jol van benne vagyok, utána megváltozott valami, aztmondta már nem ugy érez irántam mint azelött, furi volt, aztán 2 nap mulva szerelmesek voltunk az napra utána valo nap majdnem szakitottunk, sztünk elsiettük 1 honap után feküdtünk le, de most már egyensulyba jött talán minden. szerintem várj mig tuti biztos leszel, sajnálom hogy én nem vártam. jo volt meg minden de ja... :) sok sikert puszi
2011. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszii:D:D
2011. okt. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!