Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a még érintetlen barátnőm...

Ha a még érintetlen barátnőm az első szexnél nem lesz nagyon benedvesedve, csak épphogy, attól még lehet jó a szex?

Figyelt kérdés
Persze úgy gondoltam hogy annyira izgulna, vagy feszült lenne vagy ilyesmi. Persze odafigyelnék rá, meg lassan csinálnánk meg minden csak kérdezem. :)
2011. okt. 18. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy nem lesz nagyon benedvesedve?:)
2011. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Hat epp az a jo, ha jo nedves...szerintem nagyon nedves lesz mar a szex gondolatatol is, en is ugy voltam...aztan mikor hozzamert a baratom meg nedvesebb lettem, szerintem nedvesedni fog, max annyi, hogy nem lazul neki ott el es amiatt fajhat
2011. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%
attól még hogy szűz ha kellőképen felizgatod annyira benedvesedik mint egy nem szűz lány érdemes egy törülközöt tennetek magatok alá hogy elkerüljétek a vérzés által hagyott foltokat. Lehet jó a szex persze csak eleinte lehet szűklesz nagyon ezért mint te is irtad ovatosan kell és előtte nem árt kicsit ujjal tágitani. És ha nem használsz gumit és vérzik utána mosd meg a lényeged mert kicsi a fertőzés veszélye de fenn áll persze ne rögtön aktus után.
2011. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a nedvek nagyon-nagyon kellenek!
2022. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!