Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom korai elélvezés?

Első alkalom korai elélvezés?

Figyelt kérdés
összejöttem egy lánnyal, és nagyon úgy alakulnak a dolgok hogy hétvégén nálam alszik. ő már nem szűz,de én még az vagyok:S annyit tudok hogy nem szabad az előjátékot hanyagolni, a kellő nedvesség miatt, de félek hogy korán el fogok élvezni, esetleg lehetséges, hogy még a behatolás előtt? az pedig nagyon gáz lenne:S óvszert szeretnék használni, van valami speciális ami lassítja az elélvezést, vagy mindegyik ilyen? mit tanácsoltok?
2011. okt. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy Kiszel Tünde fénykép
2011. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Az aktus előtt szopjon le a csaj, és nem lesz probléma utána.
2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte (mármint aktus előtt)! Am a lány tudja h még szűz vagy?
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tanácsolok, ezen ígyis-úgyis átesel. Annyit mondhatok, hogy ne stresszelj ezeken a dolgokon, mert mire odaérsz annyira fogsz izgulni, hogy nem fogsz tudni koncentrálni és megpuhulsz.
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt az első alkalomnál. Miközben a nyakát puszilgattam...hát elsült! :) Pedig ő sem volt már akkor szűz.

Szerintem egy normális lány ezen nem fog fönnakadni. Természetes, hogy gyorsan reagál a tested, főleg, ha szűz vagy még. Előtte nyugodtan tájékoztasd, hogy egy kissé érzékeny vagy még, de minden bizonnyal bele fogsz jönni a dologba.


Különben is, ilyenkor még hamar újra lehet kezdeni mindent.

Hajrá!


24/N

2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne ezzel foglalkozz, hagyd magad, sodródj az árral, figyel a lányra, és ennyi bőven elég lesz ahhoz, hogy élvezzétek :)


Engedd el magad, és ne foglalkozz a tudatoddal, egyszerűen élvezd a helyzetet, és akarj örömet okozni az alattad/melletted/fölötted heverő lánynak (akit remélhetőleg szeretsz).


Ez bőven elég lesz. Ha meg rá figyelsz, és nem magadra, nem fogsz gyorsan elélvezni :)

2011. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj ne tervezgess semmit majd minden alakul úgy ahogy :)majd később belejössz :D

amúgy hány éves vagy?

2011. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69, aközben elmehetsz, utána egy-két menet és kész 20L
2011. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy megtörténik! elmondtad, hogy mi az ábra, vagy titkolod?

hány éves a lány, hány partnere volt már?

2011. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne aggódj!A himvesszod nem tud olyan gyorsan elsulni zárt helyen!
2022. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!