Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hallottam hogy az első...

Azt hallottam hogy az első szex az fáj ez igaz?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok és érdekelne hogy fáj e az első és ha igen akkor hogy tehetném azt hogy ne fáljon.tudok e valamit csinálni ellene? mert most van egy pasim és tervezzük
2011. okt. 26. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha a barátod nem egy állat, akkor figyelni fog rád!
2011. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kösz :D na de most komolyan...
2011. okt. 26. 18:26
 4/17 A kérdező kommentje:
jó de mégis csak fájni fog az nem?
2011. okt. 26. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen. De mindenki túlélte eddig...
2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Kivéve aki nem.
2011. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Már sokan, sőt rengetegen kérdezték, miért nem keresel rá a válaszokra? Na mindegy...

Hát figyelj, van akinek egyáltalán nem fáj mert tágabb, jobban felizgatják, jobban el tudja magát engedni. Van akinek csak picit mikor behatol, aztán pár másodperc után elkezdi élvezni. Nekem nagyon fájt, égő, feszítő érzés volt, a barátom abba akarta hagyni, mert látta rajtam hogy fáj, de én mondtam ez ilyen, csinálja csak, túl leszek rajta, és öleltem, csókoltam és átestem ezen is. Utána még pár szex alkalmával szar volt kicsit, aztán elkezdtem élvezni.

Mindenkinek más. Egy a lényeg, tudd magad elengedni, ne feszengj, ne idegeskedj, ő pedig figyeljen rád 100%, izgasson fel rendesen hogy tocsogj a nedvességben és akkor kevésbé érzed a fájdalmat.

És persze használjatok gumit, vagy gyógyszeres megoldást.

2011. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki túlparázza sztem ezt a dolgot. Mikor én voltam együtt először a pasimmal (17 voltam) egyáltalán nem féltem. Tudtam, hogy vigyáz rám, gondoltunk a védekezésre is és szeretjük is egymást. Nekem egyáltalán nem fájt és vérezni sem nagyon véreztem, csak egy kicsit. De persze ettől még lehet, hogy valakinek rossz tapasztalatai vannak.
2011. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyáltalán nem fájt,csak feszítő érzést éreztem.A trükk csak annyi,hogy el kell lazulni és felizgulni.Nem kell túllihegni ezt a szüzesség-elvesztés dolgot,főleg ha szereted a barátodat,és készen is állsz a dologra,csak lazulj el!Hajrá!
2011. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha a partnered is nagyon odafigyel, akkor is fájhat....
2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!