Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fősulin a csoportomba járó...

A fősulin a csoportomba járó fiúk rám szállt a szüzességem miatt, hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés
A csoportban kevesen vagyunk, ebből 6 fiú (lányok azért többen). Elmondtam egy fiúnak, hogy szűz vagyok (persze nem csak úgy odamentem hozzá és közöltem vele, hanem egy beszélgetésben eljutottunk ehhez a témához és megmondtam). Gondolom ő elmondta a többieknek, mert azóta már mindegyik fiú elhívott kocsmázni, vagy írogat facebook-on, hogy bejövök neki, meg szép vagyok, stb. Engem ez idegesít,mert oké, nem akarok esküvőig várni, egy normális párkapcsolatban akarom elveszíteni, de így most nem tudom, hogy van-e olyan, aki tényleg miattam közeledik, vagy csak azt akarja. Emiatt a hülyeség miatt már utálok bejárni a fősulira is, mert máshogy is néznek rám. Hogy állítsam le őket?
2011. okt. 27. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
amúgy a kérdésben persze rám szálltAK van, mielőtt valaki ír, hogy nem tudok írni.
2011. okt. 27. 17:00
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Fősulin foglalkozz a tanulással. Ez már nem általános iskola meg középiskola ahol csak a buli tart bent. Szard le mit mondanak, te tanulj és kész.
2011. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp ne úgy, hogy "kényszerből" elveszíted. Ismerkedj más fiúkkal, sulin kívül...
2011. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem azon versengenek, hogy ki tudja elvenni a szüzességedet. 22F
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszolóval értek egyet. Szerintem valami fogadás lehet a dologban...Ne foglalkozz velük!
2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük. kezdj egy ismerkedni más "körökben", talán találkozol egy értelmes sráccal...
2011. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*el
2011. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

17:45

igen erre rájöttem már én is és nagyon idegesítenek...

2011. okt. 27. 18:34
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Terjesszd hogy már van barátod és valójában már nem is vagy szűz, csak kíváncsi voltál az állati ösztönökre és lám hogy bejött!


Amúgy ha zavar akkor én is helyes pasi vagyok! :D

2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező írj privátot! Megoldjuk a kérdést és másnap terjesztheted is, hogy már nem vagy szűz:)))

(Csak viccelek, ne tartsd bunkónak. Bár egyáltalán nem bánnám, ha komolyan vennéd):) 22F

2011. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!