Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy már nagyon szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt és már sokszor pettingeltünk. De mikor már oda jutottunk hohy megtörténik azt mondta hogy ne , nem szeretné. Fél az elsőtől és én tényleg szeretem, de már zavar :/. ÉS még az is hogy én mindent megteszek hogy jó legyen neki, ő meg olyan szinten hozzám se ér, és így még azzal is szenvedek hogy felálljon :/

Ezt hogy tudnám megbeszélni vele? Nagyon szeretem, de már kivagyok. Néha már kedvem sincs beindítani, mert tudom hogy mikor odaérnénk nemet mondana....

Az a baj ha felhoznám neki félek hogy azt hinné hogy csak arra kell és tartok hogy azt mondaná hogy szakítsunk :S


20évesek vagyunk


2011. okt. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne beszéld meg vele. Csak izgasd fel annyira, hogy megerőszakoljon.
2011. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szereted, meg minden, de te többet szeretnél mint egy szimpla lelki kapcsolat. Emeld ki, hogy mindennél fontosabb neked, és azt szeretnéd, ha jó lenne neki, és utalj rá, hogy ezt te nem kapod meg tőle stb...
2011. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nem túl empatikus a bige.

de ha egy ilyenre vágysz?

egyik hétvégén ülj be vele valahová-pub,kocsma-a szex témát kerülve jól berúgatod,aztán hazaviszed,levetkőzteted és megdugod.

mondjuk arra készülj fel,hogy ez a fajta a döglött állat,uh gyűjts hozzá farokállító gondolatokat.

2011. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hozzád sem ér? az gáz... vezesd a kezét oda. én ugy csináltam, mi is szüzek voltunk mindketten. amikor barátnőm nemakart tenni semmit, akk fogtam a kezét és levezettem. aztán hagytam hogy alkosson. ha fájt akk meg jajongtam. megbeszéltük hogy ha száraz akk nekem fáj, akk ne nyuljon hozzá, vagy nedvesitse meg akárhogyan, vagy maradjon a bőrön. na szóval a lényeg hogy BESZÉLJÉTEK MEG!!! valamint amikor elkezded izgatni, akk "várd be", hogy ő is eljuttasson olyan szintre mint te őt. ha simogatod, akk várd meg vagy vezesd rá hogy ő is simogasson. ha ujjazod akk ugyanez addig hogy verje neked. ha nemcsinálja állj le, ha nemhajlando beszélgess el vele. most akkor szeret és kíván vagy csak veled van mert jó hogy vagy és kész... 20 évesen eddig elkéne jutni hogy megtudjatok beszélni ilyen dolgokat!
2011. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!