Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok. Aki szeretné...

Szűz lány vagyok. Aki szeretné már elveszíteni a szüzességét.Ez tényleg igaz tényleg nagyon fáj? Ne ítéljetek el.21. l

Figyelt kérdés
De nagyon fél tőle. Mert a szüleim úgy tanítottak, hogy az nagyon fáj. és én is csak úgy lettem. Hogy anyát megerőszakolták.
2012. jan. 3. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A WC manóról mit meséltek? :) Na nem trollkodom, fáj ha egy vadállattal csinálod, de ha olyan vkivel aki odafigyel rád, akkor nem lesz probléma.
2012. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem ítélünk el csak hülye vagy.

21 éves vagy könyörgöm,lehetne már egy kis eszed.

2012. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De még is mi fáj benne?
2012. jan. 3. 18:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A nők elveszítik a szüzességüket, mégsem zárkóznak el a szextől, sőt, gyerekük is lesz. A szülés pedig elmondhatatlanul rosszabb a szüzesség elveszítésénél, és azt is bevállalják.
2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz miért vannak itt megőrülve az emberek ezért a dologért? Azért, mert mazohisták? Nem! Élvezik a dolgot.
2012. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért csak-csak születnek emberek most is. és nem hallottam olyasmit a híradóban, hogy valaki belehalt volna... szóval... szerintem nem igaz.
2012. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

A szűzhártya mikor átszakad akkor érezhetsz fájdalmat de nem törvényszerű, kis ideig tart, nem fogsz belehalni.

Ha kellően felizgattak és kitágultál akkor lesz jó. A szűz lányokat tágítani kell előtte fokozatosan, és akkor nem fáj:)

Ha anyudat megerőszakolták akkor tuti nem volt izgalmi állapotban, és ezért fájt.

2012. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Te is szűz leszel még pár évig úgy látom. Neked is tele dumálták a fejedet mindenféle baromsággal, pedig senki sem halt még bele a szüzessége elvesztésébe. Mi az, hogy anyádat megerőszakolták? Apád volt? Vagy ha nem ő, akkor felnevelte más kölykét?

Ti sem vagytok normálisak.

2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj ha nem egy őrült tarzannal csinálom:D
2012. jan. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
jaj, ez a kérdés kamuuuuu
2012. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!