Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet? Egy szűz lány...

Hogy lehet? Egy szűz lány terhes? Olvastam hogy volt rá példa, hogy lehet? Óndos újjal a hüvelyébe nyúlkálnak/nyúl magának? SZŰZEN CSAK ÍGY LEHETSÉGES NEM? Vagy ha pénisz 1cm bent van és úgy be kérül? Vagy a vagina bemenethez tartsa és be folyik?

Figyelt kérdés

És ha csak a két partner, pl: A lány a fiú makkját az ö csíklójához érinti és egy két pár percre dörgöli a csíklójához elöváladékos lesz neki, nem lehet terhes úgye? Mert én velem ez történt pontosan így, de a fiatal korom miatt nagyon MEG bántam csúpán maximum öt hét alkalomal úgyan így úgyan ez semmi más, és én úgy tudom nem.

Kérlek ne ítéljetek el, én csak kérek töletek sok sok meg értö nyugtató kommenteket/válaszokat!


2012. febr. 2. 20:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Még hányszor fogod ezt megkérdezni?Mer már napok ota olvasom csak mindig máshogy van leirva.
2012. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

'És ha csak a két partner, pl: A lány a fiú makkját az ö csíklójához érinti és egy két pár percre dörgöli a csíklójához elöváladékos lesz neki, nem lehet terhes úgye? Mert én velem ez történt...."


Nem sok esély van a teherbeesésre.

2012. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
3-dik válasz író ha válasznak nevezhetö mert NEM az bocsáss meg, azért ezzel nem tudsz be etetni, szerintem olvasd el a bibliát mert lehet nem olvastad ott csoda történt vagy is olyan féleség ahogy az isten meg teremtete az embert tekitsük itt Ádám és Évát úgy valahogy máriát megtermékenyitete a nélkül hogy használta volna a péniszét.
2012. febr. 2. 21:38
 4/28 anonim válasza:
12%
A szüzesség az én olvasatomban nem akkor veszik el amikor tövig nyomod a lánynak. A leírtak nálam már bőven kimerítik a szüzesség elvesztését, az más tészta, hogy orvosi szempontból még szűz, de attól még ha menstruál, simán lehet terhes.
2012. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
hányszor kérdezed még ezt?ha ennyire fostok.küldd el a boltba egy ezressel,h vegyen magának terhességi tesztet..
2012. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Magának vegye??? A srác saját magának vegye a tesztet?
2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Légyszí ne sértegesetek ha nem válaszoljatok normálisan.

KÖSZÖNÖM!

2012. febr. 2. 22:29
 8/28 anonim válasza:
100%
Mi lenne, ha írnál kamu email-címen egy nőgyógyásznak és őt kérdeznéd meg? Nekem ha valami problémám van, mindig ezt csinálom. Neten találhatsz egy csomót.
2012. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Csak hogy mindenki legyet tisztába a dolgokkal, NAGYON meg BÁNTAM/Bántuk a dolgot, esküszöm soha többet nem csinálom maximum 4 év múlva, még aludni se tudok 1 hónapja!

Ígérem ha igazi aktusom lesz egyszer óvszerel védekezek mert tudom milyen veszélyes, bár csak nem történt volna meg, sajnálom!

2012. febr. 3. 12:14
 10/28 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!