Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki prostival veszítette el...

Aki prostival veszítette el tudna írni pár sort? Akár pm-ben is a csaj linkjével ha elérhető neten.

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan mintha nem prostival veszítenéd el, de nincsenek érzelmek, csak testiség. Én nem bántam meg. Türelmes volt, mutatott egy két figurát meg hasonlók, értette a dolgát. Nem bántam meg, jól éreztem magam, ő is normálisan állt a dologhoz, mosolygott, nem volt lekezelő, stb. Megbeszélés kérdése amúgy, nem mindegy kihez mész... Ha gondolod ,dobj egy privit, és küldök pár linket, csak írd le milyet szeretnél...

21/F

2012. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is prostival vesztettem el, de valahogy nem volt az igazi. Én 21 vagyok, a csaj akivel történt 19.

Nem volt lekezelő, de az látszott rajta, hogy nagyon nem vagyok az esete, és ez az együttlétre rá is nyomta a bélyegét.

Franciája jó volt, de a szex annyira már nem.

Nem mondom, hogy rossz volt, de annyira jó sem.

Szerintem, ha kinézel valakit írj neki előtte pár sort. Abból sok minden kiderül...

2012. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%

Pffhej...prostival elveszteni? Ti igen csúnyák lehettek....


23N

2012. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: rosszul fogalmazta a kérdést. Helyesen: "Aki prostival veszítette el (az emberi méltóságát)..."
2012. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!