Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok és szűz. Most...

18 éves vagyok és szűz. Most jöttem össze a 23 éves egyetemista barátommal?

Figyelt kérdés

Szerintetek,ha megtudja,el fog hagyni?

Mert egyébként,a csókok..érintések,beszélgetés alapján abszolút nem sejti,hogy szűz vagyok..de nem direkt állítottam így be..ebben a részben jó vagyok,csak ezután menekültem el idáig minden kapcsolatban.


2012. febr. 5. 00:16
 1/10 zseni001 ***** válasza:
Szerintem nem fog elhagyni ezért.
2012. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de kíváncsi vagyok az arcára, mikor megtudja. :D

"Oh igen, van egy dögös barátnőm, olyan szenvedélyesen csókol és fogdos, hogy lerobban a tököm, úúú igen istenem, milyen jó lehet az ágyban!!........MIAP.ÖCS?!! Szűűűűűz?" XDD


Ha szeret úgysem hagy el, de megnézném. :D

20L

2012. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyna el?:D Ha szeret akkor még talán örülni is fog neki:P
2012. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Engem inkább az érdekelne, hogy miért menekültél el eddig a szex elől?


Egyébként nyilván nem hagy el simán a tudat miatt. Ha viszont már együtt vagytok, és mondjuk fél évig húznád a farod a szex elől, akkor én tuti dobnálak. :)

2012. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mivel nagyon odavagyok a srácért,ezért úgy érzem,hogy nem kell majd azért fél évet várnia az tuti:) Azért,mert nem volt olyan megfelelő sráccal dolgom,akivel el tudtam volna képzelni a szüzességem elvesztését:)

Szóval talán még örül is neki?? Főleg,ha elmondom,hogy ő az első,akivel el tudom képzelnii:)

2012. febr. 5. 00:24
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, hogy ezt a szüzesség dolgot miért kell így túldimenzionálni. Én azt mondom, hogy nem feltétlenül hátrány maga a dolog egy csajnál, de nálam semmiképp sem előny. Miért is lenne az?


Felesleges ezen agyalnod, csak legyél laza, és hagyd, hogy maguktól történjenek a dolgok. Emiatt 100%, hogy nem fog elhagyni. :)

2012. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ezt a kérdést előbb tettem fel a másik szemszögből. Akár az is lehet, hogy ő is a helyzetemben van.

2012. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lányoknál ez nem olyan gáz, csak nem kell feküdni mint a deszka, ha oda juttok :) mozogjál, ha úgy érzed, vedd át az irányítást, jelezd, hogy mi hogy jó... és minden jól fog elsülni.
2012. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyni ezért? Én örülnék neki! ;)


26/F

2012. febr. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
100%
Ha szeret a fiú, akkor imádni fogja, hogy szűz vagy. Ha csak kamatyolgatásra vágyik, akkor nem akar bajlódni veled. Szóval megtudod, mi az ábra.
2012. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!