Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vagyok még? :s

Szüz vagyok még? :s

Figyelt kérdés
Pettingeltünk, és a pasim már 2 ujjal csinálta, de még nem sexeltünk. Egy kicsit fájt. Lehet hogy átszakadt ennyitől? a második ujját épp hogy bedugta... Plesase irjatok.
2012. febr. 5. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*átszakadt
2012. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
anyukádnak nem kell bekísérnie a nőgyógyászhoz. eleve az orvost titoktartás köti.
2012. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

orvos nem mondja el anyádnak, mert nem mondhatja el.

orvos nagyon jól tudja, hogy nem csak szextől szakadhat el, hanem sok más dologtól is. elvégre ez a munkája...

orvos megkérdezi a vizsgálat előtt, szűz vagy e még, ha azt mondod, igen, másképp vizsgál.


ennyi a képlet.

2012. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
de azt nem tudja valaki, h a szüzhártya meglétén kivül van-e más ismertetőjele a szüzességnek?
2012. febr. 6. 00:06
 15/22 A kérdező kommentje:
ok, köszi. megkaptam a választ. :) megnyugodtam :)
2012. febr. 6. 00:08
 16/22 anonim válasza:
100%
nyugi ahogy elöttem is irták sok dologtol átszakadhat sok lány ismerősöm van és mivel tornáznak már átszakadt nekik rég :)
2012. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%

Két ujj? Uramisten !!!

Nem hogy szűz vagy, hanem még terhes is !!!

2012. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Minek szexeltek azelőtt, mikor még azt sem tudjátok, mi a szüzesség elvesztése?! A szüzesség elvesztése a kérdező józan paraszti eszére lefordítva: ha a barátod bele dugja a kis himbilimbijét a te nunikádba, akkor már nem leszel szűz...
2012. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Azért vagy még szűz, mert amikor a szűzhártya elszakad, vérzik. És ennyitől nem történhet meg ilyesmi, úgyhogy ne aggódj!
2012. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) Imádom azokat a vadbarmokat, akiknek normális válasz nem tud kipattanni a fejükből, de azért van akkora egójuk, hogy beszóljanak :)
2012. febr. 6. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!