Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj lehet? Vagy ez normális?

Baj lehet? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

kb. 3 hete lefeküdtem a barátommal (5hónapja vagyunk együtt) védekeztünk is de kiszakadt a gumi és nem jött meg a menstruációm.

ez normális? vagy valami baj lehet???

16/L


2012. febr. 6. 18:53
 1/7 anonim válasza:
100%
hmm...mégis mi baj lehetne???nézzük csak...mondjuk terhesség??na mars nőgyógyászhoz,de gyorsan.....
2012. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem akarlak megijeshteni de lehet. Az aktus után 14 nappal már a terhességi teszt is kimutatja. Javaslom csináltass egyet. Rossman-ba és DM-ben tudsz vásárolni. Irj üzenetet!
2012. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évesen ez bizony nem szerencsés. Teszt és nőgyógyász. Ilyenkor a jövőben vegyél be egy eset utáni tabit
2012. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az ilyen esetek elkerülésére, odakell figyelni, h milyen óvszert vesz az ember! Lehet, h olcsó volt és elég gyenge azért szakadt ki! Ami a terhességet illeti, énis csak a tesztet és a nőgyógyászt tudom javasolni! :)
2012. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
direkt Durex óvszert vásároltunk hogy az drágább és megbízhatóbb
2012. febr. 7. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen ovszert hasznalsz ha kiszakadt tablettad kell bevenni. Ha nem nagy esellyel jon a baba...
2012. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gratis30 ***** válasza:
"direkt Durex óvszert vásároltunk hogy az drágább és megbízhatóbb" Hát tapasztalataim alapján korántsem a drágább gumi a jó. Durex nekem is szakadt már ki viszont a Lidl-ben vásárolható 790Ft/12db-os gumival sosincs baj.
2012. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!