Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Vagy hasonló helyzetben...

Fiúk! Vagy hasonló helyzetben lévő csajok! Ti jobban szeretitek azt a barátnőtöket akinek ti vettétek el a szüzességét, mint akinek nem? Vagy hogy fogjátok fel? Csak egy szex vagy örök emlék és jobban kötődtök hozzá?

Figyelt kérdés
Ám azért kérdezem, mert barátom egy lánynak volt az első, de a mai napig egyedül ahhoz a lányhoz kötődik a legjobban az exei közül. Nekem meg nem ő volt az első és kicsit zavar!
2012. márc. 12. 16:11
 1/6 anonim válasza:
a legzavaróbb, hogy előttem már más is betette oda
2012. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én meg úgy vagyok vele, hogy nem élhetem le az egész életem az első férfival, aki megfordult nálam. Sőt, kifejezetten bánom azt, hogy lefeküdtem az illetővel, akkor engem már nem is lehet szeretni, mert tapasztalt vagyok?
2012. márc. 12. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostani barátnőmnek nem én vettem el, és bármilyen kicsinyesen is hangzik tényleg rosszul esik. Tudom hogy nem kéne hogy ez zavarjon, de sajnos ilyen vagyok. De ettől még mindenkinél jobban szeretem. Tudom hogy nem a kérdésre válaszoltam , de talán a témába vág egy kicsit:)
2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen idevág egy kicsit, és jó hallani, hogy lehet szeretni valakit annyira, mint akinek te voltál az első.
2012. márc. 12. 16:51
 5/6 anonim válasza:
első vagyok, nem zavaró, de még az a legzavaróbb (magyarán lesz@rom, hogy kivel járt)
2012. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De a lányok örüljenek, ha a pasi berakta már ide-oda, az ugye nem baj...

Kedves párom is megbánta, hogy hazudott párat, hogy menőbbnek tűnjön, lett is következménye...

2012. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!