Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnék? Tanácstalan...

Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok. Szakítsak? :S

Figyelt kérdés
a barátommal másfél éve vagyunk együtt, mindketten szűzek vagyunk (16évesek).. és erre a nyárra terveztük az elsőt.De viszont néha valami okból meggondolom magam, amit utólag nagyon megbánok, és ezt elmondtam neki is..Azt válaszolta, hogy pedig másfél év után lassan ittlenne az ideje, és nagyon megértő, és aranyos volt velem.Hirtelen else hittem hogy ő az aki ezt kimondta, aki már másfél évet várt.És erre megkérdeztem tőle, hogy milenne akkor, ha ezen a nyáron se akarnám még..erre azt válaszolta, hogy ő nem bír tovább várni, és szakítana.. aztán megint beszéltünk erről és aztmondta, hogy nem szakítana, mert szeret..Ki érti ezt??adjatok tanácsokat légyszi :S ,, és hozzáteszem, hogy én nagyon szeretem a barátomat!
2009. jún. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne szakíts vele. érthető a barátod részéről a habozás, hisz igen, fiatalok vagytok még, és én meg örülök h nem dobtad magad csak úgy oda, de a srác meg megőrül érted h pl. meztelenül lát, vagy ha csak pettingeltek, és szerintem alig tudja visszafogni magát. ezt onnan tudom, h én 18 voltam és rám egy évet várt a barátom, de ahogy utólag elmesélte, néha annyira nehéz volt visszafognia magát, h az már majdnem fizikailag fájt neki.

szerintem beszéld meg vele, mondd h átérzed amit érez, és másfél év ide vagy oda, mégis csak 16 éves vagy... illetve gondolom már pettingeltek, vagy csináltok vmit ami még nem szex, de majdnem az :) abban légy egy kicsit bátrabb, mondd meg mi esne jól neked és meglátod a végén úgy beindít a srác, h már gondolkodni se fogsz tudni ;)

2009. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
A szeretkezés a szerelem megkoronázása, nem pedig feltétlen velejárója egy kapcsolatnak.Szerintem 16 évesen még elég korai..Beszélgessetek, mondd el neki, hogy te mit gondolsz erről..Ha tényleg szeret, tud még várni :) Ha erőteljesen ragaszkodik az ő igazához, tudni fogok mit kell lépni..
2009. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
En megertem a baratod,serintem ense varnak,pedig en lany vagyok.Masfel ev nagyon szep ido,en a helyedbe 1 percet se varnek tobbet vele,de na te tudod.
2009. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah de ha o nem erzi ugy,hogy most o ezt igen is megtenne meg lehet h nem kivanja elege.Akkor most tegye meg azert,hogy a baratjanak jo legyen?Melyk reszrol van nagyobb onzoseg?
2009. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem helytelen így bánni vele, mert ez egy fiúnak kín és büntetés plusz ha már ennyit kibírt, mert szeret, akkor ez a részedről sértésnek számít. egyezz bele, érezzétek jól magatokat, hisz nagy a szerelem, főleg ha "el is mélyítitek" még erősebb kötődés lesz. a korotokkal nincs semmi gond, 16 évesen már elég érettek vagytok hozzá, mivel már rég óta szeretitek egymást
2009. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!