Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves és szűz vagyok,...

22 éves és szűz vagyok, tanácsokat kénék, mit változtassak?

Figyelt kérdés

Sajnos életemben nem sikerült még egy párkapcsolatot sem kiépítenem. A következő információk adottak rólam: BSc diplomám van, jövőre végzek Mesteren és utána még szeretnék tanulni. 2 idegen nyelvből van felsőfokú nyelvvizsgám és érdekel a művészet, klasszikus zene stb. Sajnos rengeteg hasonló korú lányt csak a bulizás érdekel. Én életemben egyszer voltam diszkóban, akkor sem tetszett.


Rettenetesen gátlásos, és visszahúzódó vagyok, sokak szerint jó fej, de mégis, eddig kb. 40-50 lánynál próbálkoztam és vagy barátzónába raktak(ennyit arról, hogy a bunkóság hiánya előny), vagy megijedtek és visszautasítottak. Sokak mondogatják(inkább idősebb nők, anyukám barátnői), hogy jó képű vagyok, de szerintem ez hülyeség, mivel nagyon, kihangsúlyozom, nagyon pattanásos az arcom (kb. 14 éves korom óta folyamatosan), ami miatt az önbizalmam is mínusz végtelen fele konvergál. Mindent kipróbáltam, semmi se jött össze, bőrgyógyász kenőcsöt írt fel, ami nem használt... gyógyszeres vackokat meg nem használhatok mert szívgyógyszert szedek. Sőt olyan is előfordult, hogy egy ismeretlen lány(haverom ismerőse) spontán azt mondta, hogy undorítóan nézek ki és hányni tudna, ami ismételten drasztikusan csökkentette az önbecsülésemet.


Már-már kezdem feladni, mivel reménytelennek látom az egész helyzetet... Minden lánynál, akikkel eddig megismerkedtem, a bulizás, italozás, cigi, esetleg drog volt a nyerő. Elég szegény is vagyok, ami szerintem egy másik befolyásoló tényező(méghogy a boldogsághoz nem kell pénz...). Illetve volt egy-két lány akire ezek a tényezők nem illettek, de ők szimplán barátzónába raktak.


Egyetemen(!!!) a csoporttársaim a hátam mögött kibeszélnek, hogy mennyire szerencsétlen vagyok, esetleg homoszexuális is és az igazat megvallva kezd elegem lenni. Azért mert engem nem érdekelnek a lepusztult szórakozóhelyek? Ugyan már...

Tény, hogy eléggé furcsán viselkedek a lányokkal, amit többen észrevesznek, de ez pusztán a zavarban lét és a tapasztalatlanság következménye.


Hogy öntsek magamba önbizalmat, mit változtassak?

22/F


2012. márc. 29. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :) Érzékenyebb, és komolyabb céljaim vannak, mint a többi korombelinek. Hajlamos vagyok a szívemre venni a beszólásaikat, de már rájötem, hogy ezzel nem kell foglalkozni. Aki igazán szeret, az sosem bántana meg. 18/L
2012. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
legalább gazag lennél :p minden menne simán.
2012. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

hát ha eddig nem jött össze a szokásos ismerkedéssel, máshogy kell próbálkozni, és ehhez sajnos elkerülhetetlen a buli, akár szórakozóhelyen, akár házibuliban


én is ismerek hasonló embert, aki nagyon gátlásos volt és nem a legszebb fejjel áldotta meg az ég, és igen, ő sem szerette a szórakozóhelyeket...


a dolog kulcsa, sajnos azt kell, hogy mondjam, az alkohol...

3-4 sör/feles után már feloldódnak a gátlásaid, 5-6 után pedig már semmi nem lesz, csak nem szabad átesni a ló túlsó oldalára, nos ha ez megvolt menj el vmi népszerű szórakozóhelyre pl. morrisons, de az instant is jó 7végén és ingyenes is, és menj egyenesen a tánctérre, ott táncolgass magadban vagy haverjaiddal és aztán, ha megtetszik vki menj közelebb hozzá és kezdj melette táncolni, ha közelebb mész (min. érj hozzá tánc közben) és nem távolodik el akkor szimpatikusnak talál és innen már csaknem egyenes az út a hálószobába, ha nem, akkor is van még sok-sok lány azon a partin, és lesz másnap is, úgyhogy a lehetőség megvan, csak élni kell vele

2012. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

nos akkor csak megjegyezném. az a csaj egy rohadtnagy bunkó. az én pasimnak is nagyon,de nagyon pattanásos az arca, de mégis helyes. esetleg az miatt próbáld ki,hogy mégegyszer elmész bőrgyógyászhoz,és megkérdezed,hogy mit kell csinálni,de a kenőcs önmagában semmit nem ér. pasim pár hónapja kipróálta azt,hogy csak és kizárólag diétás kajákat eszik.ami azt jelenti hogy semmi édeset és sósat nem ehet. igen ismerős szitu hogy akikre barátként tekintettél kb kihasználnak,kibeszélnek,de szardmárle. esetleg aki normális csak azért ilyedhetett meg,mert joggal gondolom nagyonis okos vagy. de ha csak ennyi lenne a gond akkor az már megoldódott volna. de mondjuk attól is függ,hogy testalkatra milyen vagy.. nem túl lényeges de az esetek 40-50%ban ez is közrejátszik. ha esetleg elkezdenél edzzeni,és a pattikat egy kicsit eltüntetni, valszeg mindjárt lenne eredmény.

önbizalomhiány... ugyanmár :) keresd meg magadban a pozitív dolgokat,és ne hallgass másokra. én kapásból tudok párat mondani,úgy hogy nem is ismerlek. pl okosvagy,kedves, és az a legfontosabb,hogy kitartó vagy. én nem bírtam volna ennyi ideig ezt. és én személy szernt imádom,ha egy kicsit visszahúzódó az ember. mert titokzatos, és egy felejthetetlen dolgol,amikor a barátjának érezhetem magam. :) szóval én csak ennyit tudok mondani,de remélem,hogy segítettem :)

2012. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
15:44 * 15/L
2012. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és beavatlak egy titokba :) Mi lányok tudatosan/tudat alatt (ki mennyire ambiciózus) felmérjük a férfiakat, hogy lehet - e rá a jövőben építeni. Mondok egy példát: van egy fiú ismerősöm, egy bűbáj. Kedves, értelmes, jóképű, van humora, művelt. De, nincs barátnője, pedig minden adott hozzá, van munkája, külön él a szüleitől, önellátó. A gond az, hogy ő olyan "ha lerakom, ott marad" típus. Évek óta tervezgeti, hogy melóhelyet vált, elköltözik, valóra váltja az álmait, de semmit sem lép, mert vagy ez, vagy az hiányzik, holott, csak fél meglépni egy olyan lépést, ami rizikósabb - mondjuk melóznia és tanulnia kéne egyszerre. A lányokhoz is így áll, majd lesz valami alapon. Ahogy olvaslak, te is kedves vagy, aranyos, művelt, barátságos, szereted a klasszikus zenét, de a lányok mégis a baráti zónába raknak vagy bántanak. A leírtak alapján én, mint lány pl imádnálak, jókat dumálnék veled, sőt, lehet elsírhatnám minden bántanom neked, de csak barát maradnál. Azért mert nincs kiállásod, önbizalmad, nem látod benned azt, hogy pl, a családodért tudnál előre lépni vagy csak azt tennéd, amit én mondok neked, "ha leraklak, ott maradsz". Nincs benned látszatra semmi férfias, ezért is kérdőjelezik meg a szexualitásod. Nem azt mondom, hogy kezdj el vadul bulizni és drogozni, csak legyen kiállásod. Határozottan állj az élethez (ne a lányokkal kezdj először). A bőröd miatt keress fel más bőrgyógyászt, esetleg menj el kozmetikushoz, ha tudsz, olvass a neten (úgy tudom pl.: a tejtermékek elhagyása segíthet). Kezdj el valamit sportolni - az egyetemnek tuti van valami konditerem féléje - szedd össze magad, nyiss a világ felé! És ne sírj, hogy neked senki sem jut! Ezzel 5 km-es körzetben minden lányt elriasztasz, nem szeretjük ezt az önsajnáltató dumát hallgatni egy férfitól - én a lányoktól sem.


Szóval, röviden, tömören, mit változtass:

Határozottság! Nem ne bánts virág vagy, hanem egy fiú, tojd le, ki mit mond és gondol, állj ki magadért és ne sírj.

A sikerélmények megerősítenek. A sport, ha vékony alkatú vagy adhat egy kis izmot, ha 'ezt meg ezt' meg tudod csinálni akkor az ösztönöz és mentálisan is rendbe rak és elhiteti veled, hogy nem vagy tök szerencsétlen - mert senki sem tök szerencsétlennek születik, csak elhitetik magukkal és tényleg szerencsétlenné és életképtelenné vállnak.

És ha lány jön a közeledbe, akkor ne légy zavarban, ha odament hozzád, akkor nyilván nem azt gondolja, hogy undorodik tőled. Ha a hozzáállásodon változtatsz, akkor a veled való bánásmód is változni fog.


Remélem érthető lett a miniregényem, nem szoktam életmód és társkeresési tanácsokat adni, de mivel jelen esetben van személyes tapasztalatom, úgy éreztem, meg osztom veled, hátha jól jönnek szavaim. Esetleges elgépelésekért bocsánat.

2012. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
utolsó ,hát te hülye vagy.
2012. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

te vagy az Tibi?

amugy kérdező menj el egy prostihoz.

2012. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hülyéző, és pontosan azért vagyok hülye mert...? Ahogy visszaolvastam előttem is kb. ugyanezeket mondták el, akkor ők is tök hülyék. Persze, mind hülyék vagyunk, csak te nem. Olyan jó, hogy vagy, tudunk kitől tanulni :)
2012. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne maradj szűz.
2012. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!