Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a velemeyetek egy olyan...

Mi a velemeyetek egy olyan lanyrol, aki szuz szeretne maradni mig meghazasodik?

Figyelt kérdés

Jarnatok egy ilyen lannyal?

Kort is kerek! Es az idetlen valaszokat kerlek,inkabb hadjatok ki !koszonom:)


2012. ápr. 6. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretem a lányt akkor feleségül veszem :))
2012. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függne nálam. Például, hogy hány éves amikor találkozunk, és, hogy én hány éves vagyok akkor. Ha ilyen 16-17-18 évesek lennénk, amikor összefutunk...háát... NAGYON szerelmesnek kéne lennem belé, hogy ne hagyjam el fél év után...

23F

2012. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy, ha 22+ (mint most) akkor bírható. Bár akkor is nagyon szerelmesnek kell lennem belé, hogy elvegyem feleségül 1 éven belül.
2012. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igaz én csaj vagyok és még csak szűz sem vagyok már, csak véleményem szeretném leírni erről a dologról.

Nos, kedves kérdező ezt mindenki önmaga dönti el, hogy házasságkötésig szűz szeretne maradni, vagy pedig idő előtt elveszti a szüzességét. Ma már nem nagy szám házasságkötésig szűznek lenni, mert aki idő előtt elveszti valakivel a szüzességét lehet olyan jó feleség később mint az aki szűz egészen a nászéjszakáig. Tehát nem fokoz szerintem semmin, hogy valaki a nagy eseményig érintetlen. 26/n

2012. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nagyon helyes.
2012. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül járnék egy ilyen lánnyal, ha szerelmes vagyok belé. Manapság a szex túl van értékelve és nekem bejönne egy ilyen erényes, erkölcsös lány, de hogy olyan ritka mint a fehér holló az is bizonyos. Pláne, hogy számomra rendkívül taszító a mai fiatalok hozzáállása a szexhez (és még sok minden máshoz is), úgyhogy nagyon tudnék értékelni egy ilyen gyöngyszemet.


19/F

2012. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!